2737
2734

سلام.

ازتون میخوام نظرتون بهم بگید.‌‌

بابام یه زمینی داره به ما پیشنهاد داد که بیایید با همدیگه خونه بسازیم دو طبقه تا کنار هم باشیم(الان هم کنار هم هستیم میگه تا از هم جدا نشیم).خلاصه ما هم قبول کردیم شروع به ساخت کردیم تا دیروز که آجر چینی و ایناش تموم شده بود رفتیم نگاه کنیم طبقه مامانم اینا خیلی خوب بود یه نو رگیرشون شده بود آشپزخونه دومی یه نور گیر هم مثل پاسیوشون بود اتاق هاشون هم خوب بود ولی طبقه ما نورگیرها بسته آشپزخونه بسیار کوچیک هال هم وقتی آشپزخونه گرفته بشه کوچیکتر میشه از دیروز حالم خرابه از وقتی دیدم گفتم من نمی‌خوام....

به بابام گفتم ما این نمیسازیم خیلی کوچیکه میگه فکراتون کنید اگه نمیخوایید تا کامل بفروشیم بنظرتون چیکار کنم؟

خونه ای که الان نشستیم خیلی کوچیکه به امید یه جای بزرگتر خونه ساختیم که اینم این شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عین همه ولی نورگیراش از بالا که به پایین میاد از خونه ما رد میشه می‌رسه پایین ، پایین می‌تونه از نور ...

هیچ راه حلی نداره درستش کنید .یه طرح دیگه بزنید .پنجره اضافه کنید

دختر نفس مامانشه
2740
خب زمین‌شناسی زیاد بزرگ نیست گفتن۱۶۰متر زیر بنا هست گفتم خوبه حواسم به پله و آسانسور نبود میگه اونا ...

خوبه دیگه ۱۲۰

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑