2733
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 594021 بازدید | 8873 پست

من عمل کردم ب چند ماه نکشید برگشت

چ برگشتی فک کن چکت برگشت بخوره

رفتم سنو گفت کیستت ۸سانته شوکه شدم

الانم بعد چندسال شده ۱۰سانت

ولی خب دیگه منو کیستم باهم رفیق شدیم بهش میگم توسرت تولاک خودت باشه منم همینطور

حالا شاید خداخواست سرش ب سنگ خورد رفت اونجا ک ...

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من چند ساله درگیر کیستم ولی معلوم نبود آندومتریوز بوده یانه چون با دارو یه مدت از بین میرفت دوباره برمیگشت سونوگرافی میگفت مشکوک به آندو هست ولی شدید نبود 9 ماهه اقدام کردم برای بارداری 

2 ماه قرص خوردم باردار نشدم آزمایش شوهرم خوب بود الان عکس رنگی گرفتم معلوم شد یکی از لوله هام بستست به نظر شما باید عمل کنم؟

2731
نوعش چی بود ؟با کیست ده سانتی اذیت نمیشی درد چی داری؟ دکترت نگفته عمل کنی یا چیزی؟

اینم گفتن شکلاتی

بعصیا گفتن عمل بعضیام میگن کنترلش کن میگن چون مجردی ممکن دوباره بوجود بیاد.مننم فعلا همینجوری سر میکنم ببینم چی بشه

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست
2740

سلام خانمها 

منم اندومتریوزم و سه هفته دیگه نوبت جراحی دارم با آصف جاه . تا الان خیلی ریلکس بودم پیام هارو خوتدم ترسیدم و استرس گرفتم . دوبار آی وی اف کردم و جواب نگرفتم دیگه دارم میرم برای عمل . پزشکمم آصف جاه  هست . تو مطبش اکثرا راضی بودن و اینجا دیدم چند نفر خیلی ناراضی ان و حتی برگشن آندو . حالا موندم چیکار کنم ؟ بعد عمل میشه اقدام کرد برای بارداری ؟ شرایط خاصی برای بعد عمل هست ؟

سلام بچه‌ها من دیروز ویزیت شدم سه ماه از عملم گذشته سونوگرافی کرد یه کیست تقریبا دو سانتی تو تخمدان راستم دید که گفت بخاطر تخمک‌گذاریو چیزی نیست، درد و لکه بینی ندارم خداروشکر، امیدوارم این کیسته زودتر خوب شه بره خیالم راحت شه

سلام بچه‌ها من دیروز ویزیت شدم سه ماه از عملم گذشته سونوگرافی کرد یه کیست تقریبا دو سانتی تو تخمدان ...

بهت نگفت پریود نشی؟ 

اگر بعد کیست باز ادامه بدی پریود شدن رو که بزرگتر میشه