2733
2739
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 594044 بازدید | 8873 پست
دوستان سلام ، قرار بود بیست و پنجم شهریور عمل بشم که درست در روز عمل دکترم انصراف داد چون حاضر نشد ت ...

عزیزم کلا واسه این بیماری این پروسه وجود داره و شما باید رضایت نامه ای قبل عمل امضا کنید ک تمام احتمالات رو نوشته از برداشتن تخمدان گرفته تا بریدن روده.... مهم اینه پزشک خوبی انتخاب کنید و بقول خودتون کامل بهش اعتناد کنید و بسپارید دست اون و هر تصمیمی رو ک واستون میگیره بدونید خیر و صلاحتونه و جز اون واقعا راهی نیست

دوستان سلام ، قرار بود بیست و پنجم شهریور عمل بشم که درست در روز عمل دکترم انصراف داد چون حاضر نشد ت ...

نمیدونم به منم گفتن احتمال برداشتن روده هست ولی بعد عمل دکتر کفت نیازی نیست

راجب نوع شما و بیماری تون اصلا اطلاعلت ندارم نمیدونم، انشاالله هر چی که به صلاحه پیش بیاد ولی تا نشخص شدن وضعیت و راه درمانت با دکار های زیادی مشورت کن تا میتونی  دکتر برو و نظرشون رو بدون

این کمک میکنه بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان

ی سوال ذهن منو درگیر کرده  ک مگه  بحث کیست شکلاتی از اندو جداست؟یعنی ممکن ینفر کیست شکلاتی داشته باشه ولی مشکلش آندو نباشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید

یارب نظر توبرنگردد...برگشتن روزگارسهل است
سلام دوستان ی سوال ذهن منو درگیر کرده  ک مگه  بحث کیست شکلاتی از اندو جداست؟یعنی ممکن ینف ...

این رو نمیدونم ولی انکان داره کسی آندو داشته باشه و کیست نداشته باشه

این هم غیر ممکنه البته فک کنم،چون کیستی که توش خون باشه رو میگن شکلاتی،آندو هم باعث میشه خون خارج رحم باشه و بره تو کیست و غیره....

2731

لطفا تواین گروه عضو شید که ازمشکلات اندومتریوز و درمان ها باهم صحبت کنیم

https://t.me/joinchat/ESRxJxAKyTyV6EpII7t4Sghttps://t.me/joinchat/ESRxJxAKyTyV6EpII7t4Sg

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو

لطفا کمکم کنین...من  10 روزه عمل کردم اندومتریوز داشتم دکترم اصف جاه بوده..دکتر بهم گفتن باید قرص اچ دی بخورم تا چند ماه ولی نگفت از کی شروع کنم. باید صبر کنم پریود شم یا از الان شروع کنم به خوردن؟؟؟تو رو خدا جواب بدین به منشی پیام دادم گفت باید بعد اولین پریودت بخوری ولی دکتر گفت نباید پریود بشی

دکتر رباب داور هم تو یزد کارش خوبه پولکی هم نیست. منو لاپاراسکوپی کرد و کیست تخمدان پلی کییتیکمو سوزوند. همکاره دکتر افلاطونیان توی آی وی افه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2740
منم دقیقا مثل شما نمیدونم بخورم یا نه اگه فهمیدین به منم بگید لطفا

سلام عزیزم منم یک ماهه عمل کردم، بعد عمل باید یک بارو پریود بشی...روز ۵ اولین پریودی بعد عمل اچ دی رو شروع میکنی برا ۲ ماه بعدشم ۴ماه ال دی

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)
سلام عزیزم منم یک ماهه عمل کردم، بعد عمل باید یک بارو پریود بشی...روز ۵ اولین پریودی بعد عمل اچ دی ر ...

الهی من قربونت برم که جواب دادی.از این اطلاعات مطمئنی؟خود دکتر بهتون گفت یا خانم مهربان؟چون من اینکه چند ماه باید اچ دی بخورمم نمیدونستم.خانوم مهربان میگفت 3 ماه

الهی من قربونت برم که جواب دادی.از این اطلاعات مطمئنی؟خود دکتر بهتون گفت یا خانم مهربان؟چون من اینکه ...

خدانکنه عزیزم❤من از کسی شنیده بودم که میگفت به همه مریضاش همینو میگه وقتیم ک دکتر اومد ایران رفتم پیشش گفتم این کارو کردم گفت خوب کردی...اره ۲ ماه اچ دی ۴ ماه ال دی بعد شش ماه دوباره باید بری

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)