2737
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 596955 بازدید | 8873 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام باران جونم خوبی.نه نشدم هنوز .همش راه میرم تا زود بشم اما انگار تاثیر نداره. تو چه طوری.باران جان تو رو خدا برو یه دکتر خوب اگه شد عمل کن راحت بشی دختر کیستت یه وقت نترکه تو الان باید خیلی مراقب باشی
خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 
مریم جان خوبم میشه گفت دیگه همه درد هام تموم شده، بهترم،فعلا میخوام که از دردهام کم بشه تا برم دکتر،هنوز کمرم.درد میکنه،خودم همبه فکر عمل هستم،شاید برم پبش پاکروش ولی هنوز درد دارم نمیتونم زیاد راه برم و بایستم.
2731
2740
باران جان به پیغامت جواب دادم. مریم جان خیلی اصرار نداشته باش پری شی هر چه دیرتر بهتر . راستی مریم الان اوضاعت چطوره از دردهای بعد عمل که دیگه خبری نیست؟ تا اونجایی که یادمه گفتی غیر از دوران پری درد نداشتی.میتونی بگی توی پری دردهات بیشتر کدوم قسمت بود (رحم-تخمدان-کمر-مقعد-پا)
ضد درد قاعدگی این نوع درد بیشتردر اوایل قاعدگی معمولاً از قسمت ناف و لگن شروع وداخل دو پا ادامه دارد. نسخه‌های ضد درد: الف):ضد درد موضعی و سریع: قرار دادن کیسه آب گرم روی منطقه زیر ناف ب):یک چنگ از گیاه گل راعی(هوفاریقون-چای کوهی)را با تکه ای نبات به مدت ۱۰ دقیقه دم کرده روزی ۲ لیوان میل کنید. ج):یک قاشق چایخوری از مخلوط تخم رازیانه وتخم گشنیز را با یک لیوان آب جوش دم کرده روزی ۲ نیم لیوان میل کنید. د): یک قاشق غذاخوری گل بابونه با تکه ای نبات با یک لیوان آب جوش به مدت ۱۵ دقیقه دم کرده روزی ۲ فنجان میل کنید.
2706