2737
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 593988 بازدید | 8873 پست
من الان از طریق طب سنتی اسلامی و یسری پرهیزات غذایی ک دارم و مصرف بعضی داروها تحت نظر هستم

منم خیلی دوست داشتم دوباره داروهای طب اسلامیو بگیرم منتها طعمش خیلی خیلی بد بود واقعا دیگه فکر خوردنشم نمیتونم کنم،،،شما چه دارویی مصرف میکنید.....یه خانومی میگفتن پودر هلسی مصرف میکنن ، نمیدونم چقدر موثره 

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
مریم 55 الان 1سال میشه عمل کردی هنوز برنگشته؟ پیش کی عمل کردی ؟منم 2 ماه عمل کردم

بعد به هوش آمدن درد داشتی؟ موقع تعویض لباس اتاق عمل که شکمو از بتادین تمیز میکنن اذیت شدی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان

من به دلیل لکه بینی به پزشک مراجعه کردم برام آزمایش ca125 نوشت. رنج آزمایشگاه زده 35 ولی ماله من 94 خیلی زیاده توی اینترنت زدم نوشته دو احتمال هست یا آندومتریوز هست یا سرطان تخمدان. خیلی حالم بده. شما از این آزمایش اطلاعاتی دارید؟ دو کسیت سینه هم در سینه چپم دارم.

در ضمن من یک سال هست زایمان سزارین داشتم

الهی با خاطری خسته از اغیار و به فضل تو امیدوار، دست از غیر توشسته و در انتظار رحمتت نشسته ام، بدهی کریمی، ندهی حکیمی، بخوانی شاکرم، برانی صابرم. الهی احوالم چنان است که می دانی و اعمالم چنین است که می بینی نه پای گریز دارم و نه زبان ستیر

دیروز رفتم دکتر زهرا امیدوار دوباره برام سونوی واژینال و آزمایش ca125 و HE4 و Roma نوشت خیلی میترسم. در سونوی واژینال قبلی هم هیچ کیستی نداشتم

میشه شما نظر بدید یعنی من چه مشکلی دارم؟

الهی با خاطری خسته از اغیار و به فضل تو امیدوار، دست از غیر توشسته و در انتظار رحمتت نشسته ام، بدهی کریمی، ندهی حکیمی، بخوانی شاکرم، برانی صابرم. الهی احوالم چنان است که می دانی و اعمالم چنین است که می بینی نه پای گریز دارم و نه زبان ستیر
2731
2738
من اسفند رفتم، آخرای فروردین بهم وقت عمل داد

مرسی عزیزم از پاسخهات خیلی لطف کردی.یه سوال دیگه وقتی از ریکاوری آمدی بخش خواستن لباس بخش تنت کنن روی شکمتو تمیز کردن از زتادینو اینا؟ اذیت کننده هست؟

مرسی عزیزم از پاسخهات خیلی لطف کردی.یه سوال دیگه وقتی از ریکاوری آمدی بخش خواستن لباس بخش تنت کنن رو ...

خواهش میکنم، من متوجه هیچی نشدم تا هوش و حواسم بیاد سر جاش

فقط وقتی بهوش اومدم خیلی زبونم خشک بود