2733
2739
عنوان

درمان نازایی خانمها و اقایان

102 بازدید | 7 پست

دوستان این کانال تل که میزارم همه نوع دارویی داره اشناهای من از خیلیاش گرفتن و نتیجه عالی گرفتن و خیلیا هم که نازا بودن درمان شدن برا شماهم میزارم دوست داشتین یه سر بزنید فقط اگه تل طلایی دارید نمی‌تونید وارد هیچ کانال یا گروهی بشید باید بروزرسانی کنید یا موبوگرام جدید نصب کنید 

@tebtebsonati

میدونین چرا من فقط نسبت به این تاپیکا تدافعی میشم؟

چون دیدم چندین نفر چقد کارای طب علفی کردنو چقد عزینه کردنو نتیجه نگرفتن..دیگه اسم طب سنتی میاد حالم به هم میخوره .الان چیمون طبیعیه که داروهای طبیعی رومون اثر بذاره‌خداروشکر که من با همون طب شیمیایی به نتیجه رسیدم

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونین چرا من فقط نسبت به این تاپیکا تدافعی میشم؟ چون دیدم چندین نفر چقد کارای طب علفی کردنو چقد ع ...

خداروشکر 

ایرانیم خوبه تو خیلی چیزا ولی گرون تر در میاد

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2728
ببخشین ولی به نظرم اسلامم باید تو مسائل خودش اسلامی باشه نه طب 

همون چیزای کتاب قانون سیناس دیگه 

من خودم واسه میگرن جواب گرفتم و معدم 

اونام توشون خوبو بد هست باید پیش دلسوزا بری 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
ببخشین ولی به نظرم اسلامم باید تو مسائل خودش اسلامی باشه نه طب 

طب سنتی چه ربطی به اسلامی داره؟

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
طب سنتی چه ربطی به اسلامی داره؟

متفاوتن.طب سنتی گاهی یه چیزی تجویز میکنه

طب اسلامی یه چیز دیگه

طب مدرنم هیچکودومو تایید نمیکنه چون برای تمام مردم عمومیت نداره

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
2740