2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی بوش، بکو، پاکشوما، ال.چی

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 36 پست

بوش دارم آخ نمیگه عالیه بسته به بودجه ات اتنخاب کن کلا این رده بندی یه سختیه بوش کجا مثلا پاکشوما کجا معلومه که اول بوش و الجی بعد کنوود بعد پاکشوما

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لامصب خیییلی گرون شده من که کلا قیدش رو زدم، مگه چی میشه با دست بشورم؟؟😄😁تازه من جا هم ندارم

من شش و دویست خریدم در حالیکه قبل عید دو وهشتصد بود

گر خدا بخواهد هر غیر ممکنی ،ممکن شود
2731
من شش و دویست خریدم در حالیکه قبل عید دو وهشتصد بود

خیلی بی اندازه و غیرمنصفانه  گرون شده

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2740
خالتون چند ساله کن وود دارن؟

فکر میکنم بیشتر از5ساله(چون یه شهر دیگه اس دقیقا نمیدونم) 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
این طور که تو نوشتی عزیزم فقط به پولت نگاه کن معلومه دیگه اول بوش بعد ال جی بعد بگو 

نمیخوام خیلی هزینه کنم، میخوام یه چیزی معقول باشه ولی حوصله خراب شدنش ندارم. در حد 6،7 تومن چی خوبه ب نظرتون؟ با توجه ب اینکه دگ قیمتا پایین نمیاد فک کنم

من زنگ نمایندگی الحی قیمتارو از قیمت گلدیران بیشتر میگن نامردا . پایین ترین مدل الجی رو میگه 7 تومن ...

اره. بوش پایین ترین مدلش 10 تومن... واقعا تاسف اوره برای ظرفشویی

نمیخوام خیلی هزینه کنم، میخوام یه چیزی معقول باشه ولی حوصله خراب شدنش ندارم. در حد 6،7 تومن چی خوبه ...

دوستان ممنون از پاسخای همتون. در حد 6،7 تومن چی خوبه ب نظرتون؟

2706