2733
2739
عنوان

ماشین ظرفشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد گرونه؟

من ا زاونهایی بودم که هر روز روشن میکردم مال من ال جی هست ولی بوگیرش شده 22 تومن در حالی که 13 تومن بودا.

قرصشم میخریدم 32 تاییش رو 33 هزار تومن الان شده 100 تومن

اگر مهم نیست برات بخر

من قرص کوانتوم مصرف میکردم بدون جلا دهنده چون دیگه خودش همه چیز توش داشت و قوی بود ول یدیگه سخته استفاده ازش

تازه فروشنده گفت دیگه قرص های فینیش و خارجی ها نمیاد 

2731
الان از پس قرص و بوگیر نمکش کسی بر نمیاد اگر دکوری میخری یه چیز ولی واقعا نمیشه من قرص 54 تاییش رو د ...

من مامانم داره هر روز هم روشن ميكنه دوو هم هست اصن ديگه كسي ظرف نميشونه نزديك سه سال دارن خيلي خوبه، منم واقعا ميخوام از ظرف شستن خسته ام ، مامانم مايع ميريزه اصنم گرون نيست 

اكثر ظرف شويي ها با سه نوع (پودر ، مايع، قرص) كار ميكنن شايد قرص گرون باشه اما بقيه موارد من نديدم ا ...

من قرص کوانتوم فینیش استفاده میکنم مایع پریل هم خریدم راضی نبودم کدر میکرد هیچی فینیش قرص کوانتومش نمیشه من 4 سال بیشتره فقط این قرص رو مصرف میکنم

2740
نميدونم بازم مامان من كه راضي هست نديدم تاحالا بگه تميز نشده و اينا ، احساس ميكنم ظرف شويي واجبه آخه ...

واجب که هست منتهی امکاناتش تو ایران نیست دیگه  وگرنه من نمیگم واجب نیست مگر اینکه قرص بخرید تا یه سال بذارید کنار چون خیلی گرونه فینیش خیلی هر قرص بیشتر از 3 تومن ماهی 100 تومن 

ال جی 14نفره که میتونی با نصف ظرفیت هم استفاده کنی پس کار رومیزی رو هم انجام میده

آره منم دارم دارم برنامه تنظیم تعداد ظروف داره و راضیم

صبور باش چيزهاى خوب زمان ميبرد امپراطوری ها يك روزه ساخته نميشوند