2733
2734
عنوان

نی نی 18 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 26 پست

هر تکامل بچه یه حد نهایی داره،راه رفتن از ماه تا ۱۷‌ماه و نهایتا تا ۱۸ ماه و بعد باااااید بررسی بشه،به حرف دکترش گوش بده،در مورد غذاش طبیعیه،خیلی بچه ها اینطورین

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا میتونه بجوه . ولی فقط غذاهای نرم رو میخوره خشک باشه نمیتونه. مثلا برنج شفته نرم ،سوپ ، گوشت و مر ...

یعنی حتی تست هم نبردی ببینی چرا نمیتونه قورت بده؟ راه رفتنشو حتما پیگیری کن خیلی چیزا هست که اگر زودتر پیگیری کنی درمان میشن 

دختر منم ۱۸ماهشه هنوز سوپ میکس میخوره غذای حامد رو تف میکنه  در مورد راه رفتنش اطلاعی ندارم&nb ...

عزيزم واكسنش را زدي ؟ علايم بعد واكسن چيه ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2731
عزیزم چرا قبول نکردی؟؟باید ام ار ای بده بچت..بعد کاردرمانی ببری...شک نکن این محبت و خوبی کردن نیست.. ...

شما باهاش تمرین میکردین‌؟ پسر من ۱۳ ماهشه می ایسته ولی راه چند قدم میره بعد پاهاش رو نگاه میکنه میشینه زمین ، ده تا کلمه هم حدودا میتونه بگه ماما بابا د د به به نون آب صدای بعضی حیوونا 

شما که تجربه دارین بنظرتون مشکل نداره پیشرفتش کنده؟

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
شما باهاش تمرین میکردین‌؟ پسر من ۱۳ ماهشه می ایسته ولی راه چند قدم میره بعد پاهاش رو نگاه میکنه میشی ...

راه رفتن از ۹ ماه تا ۱۷ یا ۱۸ ماهگی طبیعیه

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

به نظر من اجازه بدين پزشكا كار خودشون را بكنن اول از نظر پزشكي برسي بكنن و تا الان كه وقتشه و هنوز دير نشده اين مسائل را برطرف كنن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738
شما باهاش تمرین میکردین‌؟ پسر من ۱۳ ماهشه می ایسته ولی راه چند قدم میره بعد پاهاش رو نگاه میکنه میشی ...

عزیزم پسرت هیچ مشکلی نداره...تا ۱۸ ماهگی فرصت هست واسه راه  رفتن..به زودی پسرت راه میره...

پسر شما هم راه نمیرفت ؟الان چند وقتشه؟چقدر پیشرفت کرد؟

پسر  من تو ۱۵ ماه هست...از ۱۱ ماهگی کاردرمانی میره و خیلی خوب پیشرفت کرده.‌البتع تمام زحمتش گردن خودم بوده  و فراون باهاش تمرین کردم...الان تو مرحله ایستادن و راه رفتنه..سخت ترین مرحله هست...و زمان بره....ولی خب به نظرم شما داری دلسوزی الکی میکنی.دکتر مغز و اعصاب پسرم حرف خوبی میزنه.هر چیزی زمان دار.‌راه رفتن هم زمان داره..‌از زمانش بگذره کار مشکل میشه..تازه یه امپول هایی هست حتما دکتر بهت میده..واسه راه رفتن و کلا ذهن باز میکنه..پسر من میزنه و خیلی راضی ام..دیگه خود دانی....