2737
2734
عنوان

نی نی 18 ماهه

363 بازدید | 26 پست

سلام مامان ها . نی نی من 18 ماه تمامه .ولی راه نمیره . نمی ایسته. فقط با تکیه گاه می ایسته. و اگه دستشو بگیرم راه میره اگه دستشو ول کنم میفته.حرف هم فقط دو کلمه ماما و بابا همین. دکتر گفت ام ار ای بگیر که با بیهوشی هست من قبول نکردم. ولی نگرانشم بچه های کوچکتر همه راه میرن چتدکلمه حرف میزنن . بنظرتون صبر کنم ؟غذا خوردنشم مثل هشت نه ماهه هاست. همه چی ت گلوش گیر میکنه مگر اینکه نرم نرم باشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی نمیتونه غذا را بجوه یا بلعیدنش مشکل داره؟ 

چرا میتونه بجوه . ولی فقط غذاهای نرم رو میخوره خشک باشه نمیتونه. مثلا برنج شفته نرم ،سوپ ، گوشت و مرغ بشدت ریز شده میخوره . ولی غذای سفره نمیخوره 

2731
2738

عزیزم به حرف دکتر توجه کن ازبیهوشی هم نترس چیزی نمیشه

بزارخیالت راحت باشه که کوتاهی واسه نی نی نکردی

دخترمنم هجده ماهشه زیاد علاقه به غذا خوردن نداره این طبیعیه اماراه رفتن وایستادن رو فک کنم باید نی نی تون تا الان انجام میداد

یاعلی
چرا میتونه بجوه . ولی فقط غذاهای نرم رو میخوره خشک باشه نمیتونه. مثلا برنج شفته نرم ،سوپ ، گوشت و مر ...

عزیزم چرا قبول نکردی؟؟باید ام ار ای بده بچت..بعد کاردرمانی ببری...شک نکن این محبت و خوبی کردن نیست..پسر من هم ام ار ای داده و نوار مغز‌‌الان هم داره کاردرمانی میره....اگه دلم الکی میسوخت هیچ پیشرفتی نمیکرد.

2706