2737
2739
عنوان

قهر باشوهر ومشاور رفتن

150 بازدید | 12 پست

سلام دوستان عزبز شبتون بخیر کن باشوهرم به مدت دوهفتست قهر وامدم خونه پدرم امروز وقت مشاوره خودش گرفت رفتم منم رودرو باهم حرف زدیم یعنی هدفش چیه از مشاوره هر حرفی هم من میزدم میگفت دروغ میگه به نظرشماجلسات بعدی رو چکار کنم ؟؟؟؟اصلا درسته که رفتم مشاور ؟؟؟

درسته برين تا حل بشه

اگه خودش اقدام كرده دليلش اينه كه درست داره حل بشه مشكل بينتون

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد بدم میاد قهر میکنن میرن خونه پدر دوباره اشتی میکنن 

همش حس میکنم اگه یه روزی قهر کنم یرم خونه پدرم دیگه هیچ وقت هیچوقت بر نمیگردم

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست 
2731

جلسات تون رو ادامه بدید. مشاور قاضی نیست که بخواد راست و دروغ شما رو ملاک قرار بده.

مشاور سبک شخصبتی و رفتاری تون رو میسنجه و مطمان باش اگه مشاورتون کمی تجربه و تخصص عملی داشته باشه متوجه دروغ ها میشه و این ی سرنخ هایی در شخصیت و رفتار اون آقا ب مشاور میده.

پس نگران این قبیل مسایل نباشید

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2740
نگو بدم میاد که سرت میاد

به شوهرم گفتم اگه یه روزی قهر کردم رفتم خونه بابام دبگه نیا دنبالم 

اخه من خیلی صب رو تحمل دارم 

ولی اگه برم ودقعا میرم جوری که انگار هیج گذشته ای وجود نداشته

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست 
درسته برين تا حل بشه اگه خودش اقدام كرده دليلش اينه كه درست داره حل بشه مشكل بينتون

من اما میترسم این مشاور رفتن ی نوع مدرک به حساب بیاد و مشاوره اشناش باشه اخه تو حرفاییی که زدم حقو به اون داد این که با جاریام میگیره تو خونه پدرش پیشم نمیشینه ومثل مردای قدیمه و اسنکه با مشتری گرم میگیره .

به شوهرم گفتم اگه یه روزی قهر کردم رفتم خونه بابام دبگه نیا دنبالم  اخه من خیلی صب رو تحمل دار ...

منم گفتم دنبالم نیاد هیچ وقت اما میاد ادمم نمیشه اگر به من باشه طلاق اما تو خونه پدرمم راخت نیستم دگ مثل قبل نیست .