2737
2734

سلام  دخترم تازه رفته هفت ماهكي  واكسن شش ماهكيش رو ١١مهر زدم 

ضرر داره 

اكه توي تاب بشونمش جي؟؟

خدایا  خیلی  ممنونم که همیشه هوامو داری  خدایا زندگیمو به خودت سپردم ممیشه یه پول قلمبه بفرستی برامون که خونه بخریم  جایزه ای چیزی با خوشحالی به دست بیاریم و خرجش کنیم  یه خونه150 متری  دوتا اتاقخخواب اشپزخونه شیک دلباز روشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست داوه بغلش كنم بشينه

خدایا  خیلی  ممنونم که همیشه هوامو داری  خدایا زندگیمو به خودت سپردم ممیشه یه پول قلمبه بفرستی برامون که خونه بخریم  جایزه ای چیزی با خوشحالی به دست بیاریم و خرجش کنیم  یه خونه150 متری  دوتا اتاقخخواب اشپزخونه شیک دلباز روشن
2742

پسر من فردا واکسن چهار ماهگیشو میزنم ، دیوونم کرده از بس دلش میخواد بشینه تو بغلم میشینه آروم میشه ، وقتی میزارم زمین گریه می‌کنه هی خودشو بالا میکشونه که بلندش کنم 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

من بچمو گزاشتم و واقعا کمک حالم بود رورویک با اینکه جدیدا میگن خوب نیست ولی من گزاشتم الانم از وقتی یه سالش شد راه رفت دیگه خودش نخواست رورویکو ،ولی از اواخر پنج ماه گزاشتم و استقبال کرد خیلی

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...
من بچمو گزاشتم و واقعا کمک حالم بود رورویک با اینکه جدیدا میگن خوب نیست ولی من گزاشتم الانم از وقتی ...

پسرم تازه میخواد وارد پنج بشه ، منم دست تنها و شهر غریب ، واقعا سخته خیلی اذیت می‌کنه 😔

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
2740

منم غریبم از خوزستان اومدم زنجان همشم تنهام شوهرم صبح میره شب میاد ،واسه انجام کارام مجبور بودم بچه رو سرگرم کنم اینجا همه میزارن تو روروک و مشکلی نبوده ،باز میل خودته 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...