2733
2739
عنوان

بقایای سقط

2789 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من 5 شهریور توی 11 هفته رفتم سونو گفت 3 روزه قلب جنین وایساده وو با قرص سقط کردم.بعد از سقط 40 تا قرص متیل آرگونوین هم خوردم اما 28 میلیمتر بقایا دارم که 12 مهر مجددا رفتم سونو شده بود 23 میلیمتر اگه میشه بگین دارو گیاهی چی بخورم که کورتاژ نشم؟تورو خدا کمکم کنید  اینم بگم بخاطر شرایط روحی بدم بعد از سقط میخوام زودتر باردار شم

تعداد رای : 4
نظرسنجی
سقط جنین
2
50%
بقایای سقط
2
50%

برای منم مونده بود .دکتر قرص مترژن داد .با طناب زدن و ورزش افتاد

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد سقط باید حداقل ۶ ماه الی یک سال صبر کنی تا بدنت قوی بشه برای بارداری بعدی 

درسته سقط بوده ولی بدنت چیزی شبیه بارداری و زایمان پشت سر گذاشته و ضعیف شده 

منم یه سقط داشتم یک سال بعدش دوباره اقدام کردم و الان بچم ۳ سالشه 

سرت با کلاس و کارهای هنری گرم کن سقط هم یه قسمتی از روند طبیعته مثل مرگ و حیات

2728

پسرم خیلی بهش وابسته شده بود الان خیلی غصه میخوره

البته بهش نگفتم مرده گفتم دوس داشت بیاد پیش تو به دکترا گفت درش بیارن الان تو فریزره بیمارستانه وقتی دلم آماده شد باز میذارنش تو دلم

2740
دکتر میگه اگه بافت زنده باشه باید کورتاژ شی

ینی چی؟؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
یعنی چون آزمایش بارداریم هنوز مثبته پس هورمون ترشح میکنه باید آزمایشم منفی شه اگر منفی نشه ممکنه پول ...

اهان.پس منم آزمایش بدم؟؟ولی خونریزیم قط شده فکر کنم دیگ‌ نمونده

اهان.پس منم آزمایش بدم؟؟ولی خونریزیم قط شده فکر کنم دیگ‌ نمونده

منم خونریزیم قط شد و یه ماه بعد پریود شدم اما هنوز بقایا دارم

شما کی سقط کردین؟چند ماهه بود؟الان اگه بقایا نمونده پس چرا میخواین آزمایش بدین؟

منم خونریزیم قط شد و یه ماه بعد پریود شدم اما هنوز بقایا دارم شما کی سقط کردین؟چند ماهه بود؟الان اگ ...

من تازه سقط کردم ۱۰روزی میشه..۶هفته بود.فردا میرم سونو ایشالا ک بقایا نباشه

2706