2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس بعدا کم رنگتر میشه.قطره رو قشنگ بریز ته گلوش بعدشم آب بده پسر منم اولش یکم سیاه شده بود دندوناش بعداز دوسالگی کم رنگتر شد 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2731
من پسرمو بردم پیش دکتر  گفت قطره آهن سیاه نمیکنه  بچه هایی که شب تا صبح شیر میخورن این ش ...

برادر زاده من اصلا شیر شب نمیخورد یعنی شبها ساعن 10 که میخوابید 8 صپ پا میشد ولی متاسفانه خانم برادرم به دندوناش نرسید و دندونای بچه نابود شد

کدوم دکتری این حرفو زده مگه میشه قطره آهن سیاه نکنه

فقط تعداد کمی از آهن ها سیاه نمیکنن مثل پودر فرامکس یا پودر سیدرال که اونام مقدار آهنشون کمه و باید 2 برابر مقدار نرمال به بچه داده بشه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2740

من به دخترم قطره آهن ایرانی دادم. همیشه ته حلقش ریختم. تا دوسالگی عادت کرده بود. خودش دراز میکشید. شب تا صبحم شیر میخورد. اما الان ماشالله دندوناش مثل اولشه. ربطی به شیر خورذن نداره فکر کنم. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
چن قطره باید بدی؟ چه قیمته؟ مطمینی یعنی مثل سیدراله؟ پیدا میشه؟

چون سیدرال دیگه وارد نمیشه فروسومال جایگزین شده. داروخانه به من گفت ۳۰ قطره. شیرین هم هست پسرم راحت می خوره اما قیمتش رو نمی دونم بهتر از پول دندان پزشکی دادنه

الان چهارده ماهشه جوش شیرین و خمیردندان خراب‌تر نکنه دندوناشو

نه میگم دخترم سه سالشه من خودم چند بار برا دخترم زدم خمیر دندون کودک بخر اصلا باید شبا مسواک بزنی حالا اولش اب خالی بعدم با خمیر 

من بچم بی مسواک یه شبم نخابیده