2726

تو حلقش بریزین نزارید برخورد داشته باشه با دندوناش

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من پسرمو بردم پیش دکتر 

گفت قطره آهن سیاه نمیکنه 

بچه هایی که شب تا صبح شیر میخورن این شیر میمونه رو دندون اینجوری میشه وفقط اونایی که بشورن سیاه نمیشه و به محض دادن قطره  در صد پوسیدگی و نشون میده

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍

ددیگه هیچکاری نمیتونی بکنی قبل از اینکه سیاه بشه باید اصول مراقبت از دندان رو رعایت میکردی

بعد از 2 سالگی که فروگلوبین رو قطع کردی ممکنه تا حدی تیرگی دندوناش کم بشه اما کاملا پاک نمیشه تا زمانیکه بریزه و دندونای اصلیش در بیاد

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

سلام منم همینجور.من آیروویت میدم.فروگلوبین نده شنیدم تا یک سالگی میشه داد نه بیشتر.چکار کنیم؟ من که هر وقت میدم پشت سرش آب بهشمیدم و با دستمال خیس میکشم روشون.اما لای دندوناش،سیاه شده و روشون هم کدر رنگ شده .لعنت به آهن .من دو هفتس نمیدم

اللهم عجل لولیک الفرج 

اگه میتونی پودر آهن فرانکی بهش بده اون دندون سیاه نمیکنه

وگرنه بعد هربار قطره دادن آب بده بخوره برای کمرنگ شدن سیاهی‌ها میتونی روی یه پارچه آبلیمو تازه بریزی بکشی رو دندوناش کمرنگ میشن سیاهیا

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2706