2737
2739
آره اگه پولش برات مساله ای نیست حتما بگیر بر اساس سن بچه دوز مصرفی شم روی جعبه ش زده دکتر ب من گفت ...

پودر را با چه مقدار آب مخلوط میکنی .بچه میخوره؟ زیاد با نمیخوره آخه

اللهم عجل لولیک الفرج 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پودر را با چه مقدار آب مخلوط میکنی .بچه میخوره؟ زیاد با نمیخوره آخه

روی جعبه نوشته ی پیمونه شو توی حداقل ده میلیلیترآب حل میکنی .پسر من چون خیلی مشام قوی داره خیلی بو میده این پودر.منم آبشو بیشتر میریزم.نوشته مشکلی نداره آبو بیشتر بریزی ک بچه بخوره

روی جعبه نوشته ی پیمونه شو توی حداقل ده میلیلیترآب حل میکنی .پسر من چون خیلی مشام قوی داره خیلی بو م ...

آخه بچم با زور آب معمولی را میخوره چه برسه به پودر.ممنون خانمی

اللهم عجل لولیک الفرج 
2728
آخه بچم با زور آب معمولی را میخوره چه برسه به پودر.ممنون خانمی

پسر منم خیلی ب بو حساسه ولی اینو با پرت کردن حواسش و بابازی و ...میدم میخوره

کاش میشد ی کم ازمودرو میدادم بهت بدی بچه ت ببین میخوره امتحان میکردی

پسر منم خیلی ب بو حساسه ولی اینو با پرت کردن حواسش و بابازی و ...میدم میخوره کاش میشد ی کم ازمودرو ...

فدات خانمی.اگه خوشمزس میخرمش اشکال نداره توکل بخدا.تو چن مرخله بهش بدی که مشکل نداره ؟ بمونه سیاه رنگ نمیشه آب پودر ؟

اللهم عجل لولیک الفرج 
فدات خانمی.اگه خوشمزس میخرمش اشکال نداره توکل بخدا.تو چن مرخله بهش بدی که مشکل نداره ؟ بمونه سیاه رن ...

بوی ژله بلوبری میده ولی بوش غلیظتره

من وقتی توی آب حلش میکنم توی نیم ساعت کم کم بهش میدم سر میکشه ولی هردفعه بیشتراز ی قلوپ نمیخوره

میمونه تغییر رنگ نمیده ولی نذار زیاد بمونه

2738