2752
2734
عنوان

زن داداش بیشعورم

| مشاهده متن کامل بحث + 27613 بازدید | 372 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر عروسا طرفدار دارن. معلومه كه خيليا زندگياي داغوني دارن و شديدا تحت فشارن كه اينجور كور كورانه و نابجا طرفداري ميكنن. زنداداشت عزيزم،خيلي حرف زشتي زده و حقش بود كه جواب محكمي از پدر مادرتون ميشنيد كه متاسفانه نشنيد

استارتر حقته

وقتی مثل کلفَت بچه های اونو نگه میداری و ک و ن شونو میشوری 

باید بهت همچین حرف زشتی بزنه.

مگه مادر عروستون مُرده که بچه های همچین زن داداشی رو تو نگه میداری.

این حرفی که به تو زده درواقع مثل این بوده که بهت انگ فاحشگی زده چون تو هنوز مجردی .

چیزی نگفته که.گفته زنداداس یا ابجی حامله باشن میشیم ۱۳ وگرنه الان ۱۲ نفریم.خداییش کجای این حرف بدیه؟ ...

اینجا همه جوره حق با عروسه 😂

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢

استارتر عزیزم ناراحت نباش اون شعور خودشو نشون داد . والا من تاریخ پریود زن داداشمم میدونم و تا وقتش میشه میگم خبری نیست . تو حرف بدی نزدی . از مادر دو تا بچه واقعا زشت بود این رفتار. در جا باید بهش میگفتی عزیزم شوخی من با شوخی تو زمین تا آسمون فرق داره . میخوای جواب بده که نگن لالی ولی درست . اهههههه از دست این عروس های پررو . خدا نصیب من نکنه ان شالله . 

اینقد دلم پر شده ازش که حد نداره باورتون نمیشه هروقت با داداشم میخوان برن بیرون شده از صبح تا عصر دو ...

مگه پرستار کودکی . وقتی شعور نداره نگهش ندار . از این به بعد باهاش سرسنگین برخورد کن تا بفهمه چه شکری خورده

من هم خودم زن داداش هستم هم خواهرشوهر

من خاهرشوهرام خیلی ازاین شوخیها میکنن

اصلا این حرف بدی نیس تازه خواهرخودش هم گفته

والا قدیمیها راس میگن بعضی عروسها خیلی بی جنبه ان نه میشه پسشون بری نه پیششون.... آدم تااین حدبی جنبه وشلیته...

هرجورحرف بزنی آدم بیظرفیت یه چبز گندی ازتوش درمیاره

2706