2733
2739
عنوان

زن داداش بیشعورم

| مشاهده متن کامل بحث + 27597 بازدید | 372 پست
چیزی نگفته که.گفته زنداداس یا ابجی حامله باشن میشیم ۱۳ وگرنه الان ۱۲ نفریم.خداییش کجای این حرف بدیه؟ ...

طفلی ذوق کرده همه دور هم جمع هستن

اون چه عروس نترس پرروی بی ادب بی باکی بوده

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلا بحث خواهر شوهر و عروس و دوست و اشنا نیست!همیشه بنا بر این بذارین ممکنه کسی واسه بچه دار ش ...

این مگه ازش پرسید تو حامله میشی یا نه؟ بیشتر جنبه ی شوخی داشت. دقیقا بحث خواهرشوهر و عروسه چون همیشه این دو طرف منظور همو بد میگیرن

2731

دوستان ما بین هم شوخی زیاد داریم جوری که حرفی که زدم خودشم خندید اولش بعد یهو این حرفو زد من ماتم برد از تعجب

شده در اوجِ جوانی با همین ظاهرِ شاد تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود؟!

من زن داداشم اگه همچین چیزی میگفت روزگارشو سیاه میکردم 

یه سری به عمم به شوخی توهین کرد بعد گفت من نگفتم داداشت میگه منم گذاشتم جلو جمع پدر مادرم و.... روبه داداشم گفتم تو گفتی گفت نه اونم صورتش زرد همون جا گفت دیگه از این شکرا نمیگم😏

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
میخواستی نگی تا جواب نشنوی تو دختر مجردی بهت نیومده به حاملگی زن داداشت نظر بدی

دیگه اینقدم حرفش بد نبوده که همچین جوابی بشنوه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2740
بعد برگشت جلو بابا مامانم همه بلند گفت تو مواظب باش شکم خودت پر نشه

زن داداشت خیلی عقده ایه😑

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

من اصلا منظور بدی نداشتم چون ابجی خودمم مخاطب قرار دادم تنها روی صحبتم با اون نبود که اینجوری پرید بهم

شده در اوجِ جوانی با همین ظاهرِ شاد تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود؟!

خوب اخه مجردی اینجودشوخیادرست نیس واس تومخصوصا ک خواهرشوهری حالاهرچقدرم ک باهمشوخی کنیدمجردبامتاهل یابرعکس نبایداراین مدل شوخیاکنن 

اونم حرف زشتی زده ولی خوب اول توگفتی اونم بخودش اجاره دادصددرصدناراحت شده ک اینجودی گفته ممبعددیگ نگواین حرفارو

وخدایی که بشدت کافیست

باردار بودن یه مسئله کاملا خصوصیه تا وقتی که علنی نشده 

چه برسه به اینکه اصلا طرف حامله هم نباشه بعد تو جمع و یا حتی خارج از جمع این حرف گفته بشه اصلا صورت خوشی نداره 

به هر حال شما مقصری استارتر 

هر چند زن داداشتم حرف خوبی نزده 

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2706