2733
2734

قشنگترین کاردستی من مال درس جغرافیای دوران دبیرستان بود،روستای میدانی رو به کمک خواهرام تا صبح بیدار موندیم و درستش کردیم،یک تخته سه لا رو گرد بریدیم کلیسارو با کاغذ رنگی وسط قرار دادین ، با خزه و موکت سبز زمین کشاورزی رو روی تخته چسبوندیم، زمین بین مزارع کشاورزی رو چسب چوب زدیم و روش خاک پاشیدیم، دورتا دور تخته سه لا رو با خزه و کل عروس تزیین کردیم ، گل عروس حکم درختان شکوفه رو داشت، وااااای محشر شده بود،تا چهارسال پیش هنوز توی نمایشگاه دبیرستانمون بودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینو چند روز پیشم گذاشته بودم، 22سال پیش وقتی اول راهنمایی بودم درستش کردم باید یه عروسک دست ساز میبردیم مردسه همه عروسکای بافتنی که مامانشون بافته بودن اوردن من اینو خودم دوختم معلم حرفه و فنمون عاشقش شده بود میگفت بچه تو چه خلاقیتی داری  

خیلی کاردستیای قشنگی درست کردم، همینطور روزنامه دیواریام همیشه بهترین بود تو مدرسه، چنین کودکی بودم  

دنیام=شوهرم+دخترم  
اینو چند روز پیشم گذاشته بودم، 22سال پیش وقتی اول راهنمایی بودم درستش کردم باید یه عروسک دست ساز میب ...

واااای عزیزم خیلی خوشکله، حتما نگهش دار بعدا همینارو واسه بچه های گلت تعریف کن

2740

من عروسک درست کرده بودم با لباس محلی و یه چادر صورتی از جنس ساتن که مادرم براش درست کرد و با پونز به کله اش وصل کردیم معلمم خوشش اومد بردش برا خودش       

اون موقع کلاس پنجم بودم.....

یه بارم برا آجیم دمپایی با مقوا درست کردم روش حالت ضربدری بود با کلی اکلیل و پولک تزیین کردم خوشکل شد

خونه های مقوایی درست میکردم با چوب و برگ درخت تزیین میکردم ... 

ازین شیشه های ترشی و خیار شور هست !!!   با اونا   عروسک  درست کردم تنه اش بافتنی بود با قلاب ساده بافی کردم بعد در شیشه رو حالت نیم دایره روش بافته بودم توش پشم شیشه ریختم مثلا کله آدمک بود با کاموا به تنه وصلش کردم یه کوچولو رو باز گذاشتم به عنوان قلک استفاده میشد 

چشم  با دکمه های رنگی گذاشتم .... اون یه تیکه که باز بود دهنش بود  

شبیه عروسک سنجد بود تو شبکه دو با نگار استخر 

هنوزم ازبن ذوق و سلیقه ها دارم 

خیاطی رو با همون لباسای عروسک شروع کردم هنوزم خیاطی میکنم 

من عروسک درست کرده بودم با لباس محلی و یه چادر صورتی از جنس ساتن که مادرم براش درست کرد و با پونز به ...

واااو ، خیلی عالیه . حین خوندن پستتون دقیقا تجسم کردم که چطور درست کردین ، آفرین به شما  بانو 

یادمه کلاس اول دبیرستان بودم ، درس خوداتکایی فکر کنم اسمش بود ، که داشتیم . معلممون گفت هرچیزی که دوست دارید درست کنید برای جلسه ی بعد ، از اونجایی که نقاشیم و طراحیم خوب بود کارت پستال درست کردم

یک تکه مقوای سفید رو از وسط تا زدم، نقاشیم که عکس چهره ی زن و صفحه ی بعدش درخت و رودخونه بود رو طراحی کردم 

با خط زیبا هم زیرش دو بیت شعر نوشتم، روی جلد کارت پستال هم پاپیون درست کردم و چسبوندم، معلممون وقتی دید پرسید خودت طراحی کردی؟ که چندتا از همکلاسام گفتن آره خانم طراحیش عالیه، خیلی اون کارت پستال رو دوست داشتم ولی نمیدونم کجا رفت!!!

2706