2733
2734

بچه ها هر كسي تجربه داره ماه نه ممنون ميشم از تجربياتش بگه

خوابش درداش حالت تهوع درداي قبل از شروع زايمانش خلاصه هرچي مي تونيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خيلي بهم سخت گذشت ماه اخر ..تا ماه ٨.٥ سر كار مي رفتم و حالم خوب بود ..ولي ٤ هفته ي اخر وحشتناك اذست شدم..فشار خون بالا ..دفع پروتيين ..ورم..درد لگن ...دخترم هم بريچ بود نمي تونستم نفس بكشم..اخرهفته ي ٣٨ سزارين كردم ..خدا رو شكر تموم شد ..

ماييم كه بي هيچ سرانجام خوشيم 🦋
2740

تهوع که دیگه نداشتم بجز خیلی خیلی موارد نادر.

وقتی که زیاد رو پاهام وایمیستادم درد پا میشدم چون شکمم دیگه بزرگ شده بود.خوابم هم راحت بود مشکلی نداشتم.فقط میخاسم زود وقت زایمانم برسه 

قبل از زایمان هیچ دردی نداشتم فقط یهو کیسه ابم پاره شد  صبحش رفتیم بیمارستان سرم زدن تاشب فقط ۴ سانت شد که اخرشم سز شدم.

من تو ماه نهم از روی شکمم تا انگشتای پام پر از دونه های قرمز شده بود و خییییلی خارش داشت.  

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

من ماه اخر رفتم خونه مامانم که تنها نباشم شهرم صبح زود میره دیر وقت میاد هفته های اخر زیر دلم و کمرم خیلی درد داشتم دکتر ۷ تیر تاریخ زایمانمو داده بود از اول تیر گفته بود حاضر باشم برا زایمان دیگه خسته شده بودم خونه مامانم ۴تیر رفتم خونه خودم گفتم فردا باز برم خونه مامانم دلم برا خونم تنگ شده بود فرداش ساعت ۶صبح شوهرم داشت میرفت سر کار کیسه ابم پاره شد اگه یکم دیر تر میشد تنها بودم خونه خخخخ شانسم گرفت

🌺🌷دخترم تمام زندگیم 💋💕
منم دوروزه ک درد کشاله ران گرفتم  جوری دیشب گریه کردم  نکنه واسه منم دیگه سختیش شروع شده ...

براي من نينيم ا  ٣٦اومده تو لگنم همش تير ميكشه و شكمم خيلي خيلي برام سنگينه

2706