2737
2734
عنوان

میگما کی تا حالا شوهرشو زده😐😁

| مشاهده متن کامل بحث + 24844 بازدید | 500 پست
والا اصلا تاپیک نزدین ک بخونم ،نمیدونم چجوریه وضعیتتون،ولی مشاور رو امتحان کردین؟  و مشاور هم ...

تلفنی با مشاور صحبت کردم

شوهرم پیش مشاور نمیاد.بارها بهم گفته دخترم که هفت سالش بشه طلاقت میدم

کلا امید به آینده رو ازم گرفته تا میاد یادم بره خوش باشم دوباره تکرار میکنه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونش برم ناخواسته بود

ای جانم خدا حفظش کنه...مامانش فک کنم ی تاپیک دیگ گذاشته بود این عکسو شایدم خودتون بودید حواسم نبوده

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
2728

کتک زده 

خوردم 

امااخرین بار خیلی دلم شکست منم تو نوشابش دارو اعصابشو که خودم خریده بودم برای درمانش ریختم اونم خیلی زیاد

بخاطر عذاب وجدانم ناراحت شدم پشیمون شدم 

اما بخاطراینکه شوهرمه اصلا دلخور نشدم

روز بعدرفت یه شهردیگه سرکار به شدت حالش بدشد چندباررفت بیمارستان مطب های مختلف هیچ کسی مشکلش متوجه نمی شد 

شبش اومدخونه دوباره حالش بد شد رفتیم بیمارستان منم پنهونی به دکترش گفتم بهش دارو دادم برای درمان البته یه مقدار دروغ گفتم مجبور بودم 

بهش یه آمپول داد یه دقیقه نشد که خوب شد۱روز کامل درگیر این مشکل بود😂😂😂😂😂😂😂

2738
خودم بودم، مامانش ک وقت نمیکنه درست بخوابه این مدت، چ برسه بیاد نی نی سایت

کلا داستان زندگیتون باید جالب باشه...میشه بگین چرا باهم ازدواج کردید وقتی دوسش نداشتین‌.؟ بعد ازدواج علاقه بوجود نیومد! هنوز ب اونی ک دوسش داشتین فک میکنین؟

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
خب چرا نمیاد؟ اعتقاد نداره ب مشاور؟

هیچی از کلش پایین نمیره

بشدت خودخواهه خیلی خودشو قبول داره فک میکنه همه حرفا و رفتاراش درستو بی عیب و نقصه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
کلا داستان زندگیتون باید جالب باشه...میشه بگین چرا باهم ازدواج کردید وقتی دوسش نداشتین‌.؟ بعد ازدواج ...

خخخخ،باید ی تاپیک بزنم از زندگیمون+عکس

دوسش داشتم اما ازدواج تو سن پایین واسه این خوب نیست ک تو هنوز دقیق خودت رو نشناختی نمیدونی چ میخوای از زندگی، هنوز هدف خاصی نداری، دیگه چ برسه ب اینکه بخوای ی همسفر واسه زندگیت انتخاب کنی

دوسش داشتم ولی عاشقش نبودم، تفاوت هست بین دوس داشتن زیاد و عاشق بودن

و عاشق کس دیگه هم شدم اما بعد ازدواج، ک البته از سر اجبار مجبور شدم بکُشمش تو قلبم

گاهی وقتها ی آهنگی گوش میدم ی حس و خاطراتی میاد ولی اونی رو ک کشتی دیگه زنده نمیشه

نمیدونم چند سالتونه و مجردین یا متاهل، ولی امیدوارم منظور رو رسونده باشم

خخخخ،باید ی تاپیک بزنم از زندگیمون+عکس دوسش داشتم اما ازدواج تو سن پایین واسه این خوب نیست ک تو هنو ...

متوجه شدم ...منم متاهلم ...قبل ازدواجم عاشق شدم و خیلی الکی ولش کردم ازدواج کردم البته یجورایم زوری بود....

شوهرم اوایل خییییلی خوب بود هنوزم خوبه اما یجوری شده گاهی وقتا خیلی اذیت میشم یاد اون میوفتم

2706