2737
2739
خدا بیامرزه پدربزرگمو تلویزیون داشت درباره برجام و توافقات صحبت میکرد جان کری رو نشون میداد برگشت گ ...

ببخشید بی ادبی بود😅😅😅

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
حالا عموي من سه تا پسر داره ايرج و تورج و كيوان مادر بزرگم ميگه ايييرَش تووورَش آرش هرچي ميگيم آخر ...

آرش 😂😂😂😂

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بیامرزه پدربزرگمو تلویزیون داشت درباره برجام و توافقات صحبت میکرد جان کری رو نشون میداد برگشت گ ...

خدا رحمتشون کنه 😁😉

2728
خدا رحمتشون کنه 😁😉

خدا همه رفتگانو بیامرزه😁😅

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
اره کلا نمیشناسه مارو ی لحظه یادش میاد دست میده باهامون فکنه غریبه ایم دست هم نمیده😂

آخی آلزایمر خیلی بده. مادربزرگ زنداداشم یه سوال رو ده بار می پرسید. یا هی نماز می خوند یادش می رفت قبلا خونده! 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد. ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود." اولدوز و کلاغها
2740

مادر‌بزرگ خدابیامرز من نماز که میخوند و اخر نماز که مینشست دعا کنه..بعد از دعا‌برا بچه خاش و رفتگانش..امریکا و اسراییل و جرج بوش رو شدیدا لعنت میکرد

تصور کنین با چادر‌ نماز سر سحاده نشسته و میگه خدایا به حق این اذان   امریکا رو به خاک گرم بزن..امریکااااا ایشالا ننت سیاهتو بپوشه....امریکااا ایشالا از جوونیت خیر نبینی...اسراییل ایشالا اق والدین بگیرتت ...

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
مامان بزرگ منم زنگ میزنه خونمون میترسه اشتباه گرفته باشه همین گوشیو برمیداریم میگه الو منزل کی؟😐😂

خوب شما هم تا گوشی رو بر می دارین مثل این خارجیا فورا خودتون رو معرفی کنین مثلا جکسون هستم بفرمایید 😁

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد. ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود." اولدوز و کلاغها
مادر‌بزرگ خدابیامرز من نماز که میخوند و اخر نماز که مینشست دعا کنه..بعد از دعا‌برا بچه خاش و رفتگانش ...

😄😄😄😄😄

2706