2737
2734

مامان بزرگ من از دنيا رفته 😔😔😔ازون مامان بزرگا بود ك جاى حالى بابا رو بره ما پر كرد خونه هيچكي از فأميل كه بچه داشت بدون خوراكي نميرفت به همه عيدى ميداد هميشه موقع نهار حتى شده يك پيشدستى به همسايه غذا ميداد ميگفت بؤ ميكنه دلش نكشه باور كنين چهره اش نوراني بود يك كلمه حرف زشت از دهنش در نيومد نماز اول وقتش ترك نشد من نديدم نماز دير بخونه مثله مرد زندگى كرد هميشه داعم الذكر  واقعا وقتى فوت كرد احساس بي كسى كرديم 😭😭اما سواى اينا خيلى هم سواى ميداد خودشم بعد ميخنديد 😅يروز يه اقا همسايه نشسته بود باهاش جدى در مورد سياست حرف ميزد كه يهو گفت همين شاه اينقدر خوب بود كه هر وقت ميومد خيابون هيچكي  ك ر س ت ش  نميكرد 😱😂😂😂😂يعنى اسكرتش نميكردن حالا اون اقاهه هم بنده حدا تأييد ميكرد بلعه بلغه درسته ماهم زمينو گاز ميزنيم مامان بزرگمم خيلى جدى حرف ميزد حالا همه اينا ك ر س ت دارن 🙊😁😁 اين يه كوچولوش بود خدااااى سوتيو خنده بود خدا بيامرزتش لطفا يك صلوات واسه همه مامان بزرگاو بابا بزرگايى ك نيستن بينمون🙏🌹🌹

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب شما هم تا گوشی رو بر می دارین مثل این خارجیا فورا خودتون رو معرفی کنین مثلا جکسون هستم بفرمایید ...

دیگه میفهمیم خودشه,داداشم اذیتش میکنه بعضی وقتا میپیچونه😀بعضی وقتا هم تا قبل اینکه خودش بگه خودمون برمیداریم میگیم الو منزل فلانیه...😀

🌹ان مع العسریسرا🌹
مامان بزرگ من از دنيا رفته 😔😔😔ازون مامان بزرگا بود ك جاى حالى بابا رو بره ما پر كرد خونه هيچ ...

نور به قبرش بباره😁الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2728

میرفتیم تعزیه. شمر و یزید واینا پسرهای همسایه بودن. مادرهاشون هم تو تماشاچیا. حالا مامانبزرگم مثل چی فحش خواهرومادر بهشون میداد و از ته دل نفرینشون میکرد😆😆😆😆😆

آخی خدا رحمتشون کنه ، بابا بزرگ خدا بیامرزد منم خیلی باحال بود 

مامان بزرگم در قید حیاتن ولی تو حال و هوای خودشه و بیشتر خوابه ، اونم باحال بود، دلم واسه حرفاشون تنگ شد، بیاین واسه همه ی اموات صلوات بفرستیم

مامان بزرگم به مارمولک میگه مارمارک

عینک و میگه عاینک 

بابا بزرگمم سلطان خر خر بود ، یعنی اگر شب می‌خوابیدم خونه شوند تا صبح سکته میزدم 

قشنگ هر پنج دقیقه توناژ خرخرش عوض میشد و تا میومدم به صداش عادت کنم از خواب می‌پرسیدم البته در کنار خرخر مرحوم تو کار اصوات دیگه ای هم بود   

همیشه و همه جا خودشو رها میکرد ، نمیزاشت چیزی تو دلش بمونه  

میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
2740
آخی خدا رحمتشون کنه ، بابا بزرگ خدا بیامرزد منم خیلی باحال بود  مامان بزرگم در قید حیاتن ولی ت ...

روحش شاد روانمو شاد کرد😂😂😂

آخی آلزایمر خیلی بده. مادربزرگ زنداداشم یه سوال رو ده بار می پرسید. یا هی نماز می خوند یادش می رفت ق ...

آره اما سنش بالاس 98 سالشه 😐خداحفظش کنه تابحال سرما نخورده یه بیمارستان بستری نشده

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤