2737
2734
بابابزرگ پیر و فرتوت یکی از دوستامون داشت ماهواره نگاه می کرد، یهو صحنه ها بد شد، دوستم کانال رو عوض ...

😁😁😁😁

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
مامانبزرگ من ب عالیجتاب میگه عالینجف ب داعش میگه داروش  یبار تو خط واحد بودیم یه مرده معلوم نی ...

😥😥😥😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر بزرگ منم الغوس الغوس رو ميگفت الموز الموز😂😂😂به تست هوشم ميگه حرص و جوش به كالبد شكافي ميگه ...

الموز وای خدا مردم از خنده 

2731

ماله يكي از اقوامو ميگم اسم نوع هاش هستيو هديه بوده اين خانوم فارسي بلد نيس تركي حرف ميزنه ميگه هَديه و هوديه

كاش ارزوي بزرگ شدنمو از خدا پس ميگرفتم چون هيچ چيز مثل بزرگ شدن نميتونه لبخنداي واقعيتو محو كنه
پدر بزرگ من آلزایمر داره عیدها که میریم خونشون چندباربهمون عیدی میده😆😆

چه خوب. چقدر شانس دارین. فراموشیش لحظه ایه 😁

2738
مادربزرگ من به سولماز میگه ظلمات🤣مادربزرگ شوهرمم به ماکارونی میگف مخابرات

مخابرات 😥😥😥چقدر سختش کرده😉

چه خوب. چقدر شانس دارین. فراموشیش لحظه ایه 😁

اره کلا نمیشناسه مارو ی لحظه یادش میاد دست میده باهامون فکنه غریبه ایم دست هم نمیده😂

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

اسم دختر خالم مینائه.اسم داداشش نیمائه 

مامان بزرگم مینا و نیما رو با هم قاطی میکرد 

بعد هروقت که شب خونه خالم بودیم من تو اتاق دختر خالم با دختر خالم میخوابیدم یه شب مهمون داشتن من گفتم من کجا باید بخوابم؟مامان بزرگم  میخواست بگه مثل همیشه برو تو  اتاق مینا با مینا بخواب.گفت مثل همیشه برو  تو اتاق نیما با نیما بخواب 😐😐😐همه مهمونا کرک و پرشون ریخته بود فکر کرده بودن حالا من هرشب دارم بغل نیما میخوابم😂😂

همیشه برنده بودن به نفعت نیست یه وقتا باید بکشی کنار و ببازی...مثل اسپرم برنده بودن که نتیجش شد زندگی تو ایران 😔💔

خدا بیامرزه پدربزرگمو

تلویزیون داشت درباره برجام و توافقات صحبت میکرد جان کری رو نشون میداد برگشت گفت همش تقصیر جان ک.. ری هس😅😅😐🙈...بنده خدا نمیتونست بگه کری قصد تمسخر نداشت هیچی دیگه اطرافیان منفجر شدن از خنده...خدا بیامرزتش

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2706