2733
2739
لطفا به هیچ عنوان به دکتر مرصوصی اعتماد نکنید ایشان بیشتر اسم درکردند با بی دقتی این خانم دختر دوستم ...

واقعا ستاره جان؟ اتفاقا منم ديروز رفتم مطبشون باردار هستم اينقدررررررر اونجا نشستم كه لكه بيني داشتم وقتي اومدم خونه ديذم بيشتر شده اينقدر كه راه رفتم و نشستم اونحا تا منو بفرستن داخل .. داخل هم ك رفتم همه كارهارو ماما ها انجام ميدادن و خودش در حد چند دقيقه فقط سونو ان تي رو انجام داد و تمام! يه عااااالم داروي ويتانين ى اين چيزا هم نوشت كه هفتصد تومن شد و از هركدوم چندتا چندتا!! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=136040310]لطفا به هیچ عنوان به دکتر مرصوصی اعتماد نکنید ایشان بیشتر اسم درکردند با بی دقتی این خانم دختر دوستم ...[/QQUOTEخخانومی خواهش میکنم توضیح بدید چرا فلج مغزی شد خواهش میکنم من دکتر روماتولوژی معرفی کردن پیش ایشون ولی نرفتم هنوز لطفاً راهنمایی کنید

خخا

2731
ای بابا این دکترهای معروف چرا اینقدر بی وجدان و بی مسئولیت هستند

سلام

از تاپیک خیلی گذشته ولی لازم میدونم بگم

دکترهای معروف که شلوغ میشن یه چند تا دکتر ماما میزارن تو مطب و برای مریض زیاد وقت نمیزارن فقط پول میگیرن بخاطر بی دقتیشون و کم گذاشتن وقت برای بیمار درصد مشکلات بچه هایی که دنیا میان بیشترم شده

[QUOTE=136040310]لطفا به هیچ عنوان به دکتر مرصوصی اعتماد نکنید ایشان بیشتر اسم درکردند با بی دقتی ای ...

سلان احتمالا بچه مشکل داشته و در مدت زمان سقط قانونی ۲۰ هفته او دکتر عزیز متوجه مشکل بچه نشدن و در سونوی رشد جنین یا بچه که دنیا میاد تازه معلوم میشه ...یه سری بچه ها هم موقع زایمان مادر که دیر درشون میارن اینجوری میشن

سلام از تاپیک خیلی گذشته ولی لازم میدونم بگم دکترهای معروف که شلوغ میشن یه چند تا دکتر ماما میزارن ...

بله دقیقا همینطوره وجدان را به درآوردن پول بیشتر فروختن خدا جزاشونو بده

2738
نه عزیزم هیچ کس نیست فقط سنم ۳۲ هستش،من هفته دوازدهم رفتن ان تی گفتن عددش ۲/۹۵ هستش مجدد تکرار کردم ...

سلام عزیزم

شما آندومتریوز داشتی؟ گرید ۴ یعنی چقد پیشرفته؟ کیستات بزرگ بود؟ اخر نگه داشتی بچه رو؟؟

[QUOTE=194303797]سلام عزیزم شما آندومتریوز داشتی؟ گرید ۴ یعنی چقد پیشرفته؟ کیستات بزرگ بود؟ اخر نگه داشتی بچه

سلام 

گرید ۴ یعنی خیلی بیماری پیشروی داره روده ها و کلیه و تخمدان رو هم علاوه بر رحم و لگن درگیر کرده

دوتا کیست داشتم اندازه اش دقیق یادم نیست ولی تو بارداری ازبین رفتن و یه تخمدان هم موقع زایمان تخلیه شد، 

و خداروشکر جوجو خان الان ۲۲ماهشه

اما بیماریم مجدد برگشته و دمار از روزگارم درآورده😔😔😔

تاپیک هاتو خوندم برای بارداریت ضرر نداره با خیال راحت از بارداریت لذت ببر انشاالله که فرشته کوچولوت صحیح و سالم به وقتش میاد بغلت 💗💗💗

فقط به دکترت بگو بخاطر آندومتریوز حتماً برات آسپرین تجویز کنه چون احتمال غلظت و لخته شدن خون در ماها بیشتره

با توجه به اینکه  از دلایل عمده آندومتریوز دیابت وتیروئید هست مراقب دیابت و تیروئیدت هم باش و تو این دوره مدام چکاب برو

برات آرزوی بهترین هارو دارم 💜❤️

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
[QUOTE=194303797]سلام عزیزم شما آندومتریوز داشتی؟ گرید ۴ یعنی چقد پیشرفته؟ کیستات بزرگ بود؟ اخر نگه ...

عزیززم خیلی محبت کردی که پاسخ دادی

خداروشکر‌ که نینیتو به سلامت به دنیا آوردی خیلی بهم امید دادی با این پیام

حدودی هم اندازه ی کیستات یادت نیست؟ برای من یکیش ۵_۶سانتیه یکیش ۴ سانت و البته روی روده هامم پیشروی کرده ولی گریدشو نمیدونم چند میشه میخوام ببینم یعنی برای منم به این بزرگی ممکنه با بارداری برطرف شه؟

هنوز اولشه ولی شبا که میخوابم تو خواب خیلی دلم درد میگیره و نگرانیم اینه که کیستا به خاطر فشار پاره نشه و نترکه

ببخشید خیلی سوال میپرسم چون شرایطت شبیه من بوده 

یه سوال دیگه هم این که الان که بیماریت برگشته دوباره کیستای بزرگ و شدیده؟ 

عزیززم خیلی محبت کردی که پاسخ دادی خداروشکر‌ که نینیتو به سلامت به دنیا آوردی خیلی بهم امید دادی با ...

قربونت برم 💗

اگه بتونم دلتو آروم کنم خوشحال میشم 

سه سال میگذره خیلی یادم نیست فک کنم یکیش خیلی بزرگ بود و طی چند هفته چندبرابر شد ولی در کل تخمدان راستم میزان درگیریش زیاد بود طوریکه موقع زایمان به خاطر چسبندگی شدید تخلیه شد
اصلاً نگران نباش احتمال ترکیدن این کیست ها کمه فقط زیاد. تحرک نداشته باش و نزار. به شکمت ضربه بخوره و مهم اینه که با شروع بارداری سطح هورمون استروژن که پیشروی این بیماری رو زیاد میکنه به حداقل میرسه

من نمیدونم سطح بیماریت چطوریه ولی حتماً به دکترت پیشنهاد داروهای پروژسترون زا و ضد انعقاد خون رو بده چون خیلی تاثیرگذارن 

من تا آخرین روز آ اس آ خوردم و چندماه اول آمپول پروژسترون میزدم بعدش هم شیاف پروژسترون استفاده کردم 

تنها نگرانی دکترم لخته شدن خون بود که من به آ اس آ جواب دادم اما یه خانمی مشابه من مدام هپارین تزریق میکرد ولی خداروشکر نینی اون هم صحیح و سالم به دنیا اومد

الان روده هام و لگن خیلی درگیره آخرین چکابی که رفتم دکتر سونولوژیستم گفت درگیری روده ها و لگن زیاد شده و دردهام شدید تر شدن طوریکه الان دردهام فقط به دوره پریود محدود نمیشه و بیشتر اوقات درگیرشم و با وجود مسئولیت بیشتری که نسبت به پسرم دارم گاهی از بچه دار شدنم پشیمون میشم و عذاب وجدان دارم چون واقعاً گاهی اوقات فلج میشم و کارهای عادی روزمره ام رو هم نمیتونم انجام بدم حتی نمیتونم به طفل معصوم برسم 

البته باید بگم من بخاطر میگرن شدید نتونستم بعد از زایمان درمان دارویی داشته باشم 

در نهایت اینو بدون خدا تا الانشو خواسته و کار غیر ممکن رو ممکن کرده پس مطمئن باش تا آخرش کنارته و محافظ خودت و نینیه نازته

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
قربونت برم 💗 اگه بتونم دلتو آروم کنم خوشحال میشم  سه سال میگذره خیلی یادم نیست فک کنم یکیش خ ...

عزیزدلم یک دنیا ممنونم ازت که وقت گذاشتی و توضیح دادی

میدونم آندومتریوز واقعا سخته و دردش ادمو از کار و زندگی میندازه امیدوارم خدا کمکت کنه و بیماری تو هم رو به افول بره

مادر بودن خیلی سختی داره همه مادرا خیلی وقتا از سختیش احساس پشیمونی میکنن حالا تو که دیگه درد هم کنارش داری

ولی مسلما شیرینیش هم با هیچ چیز قابل قیاس و جایگزینی نیست. تو کوتاهی ای نمیکنی همیشه در حد توانت مادر بودی پس به خودت سخت نگیر ❤⚘

عزیزدلم یک دنیا ممنونم ازت که وقت گذاشتی و توضیح دادی میدونم آندومتریوز واقعا سخته و دردش ادمو از ک ...

ممنون عزیزه دلم بابت دلداری دادنت

درست میگی باورت نمیشه گاهی اوقات پسرم شرایطم رو حس میکنه و وقتی میبینه درد دارم با دستای کوچولوش میاد و نازم میکنه و این بهترین مسکن و حس دنیاست
انشاالله که نینی ناز شما هم صحیح و سالم میاد بغلت و دلت شاد و لبت خندون میشه گلم 

حتماً هر موقع سوالی یا مشکلی داشتی بپرس  خوشحال میشم بتونم کمکت کنم 💗💗💗

ممنون عزیزه دلم بابت دلداری دادنت درست میگی باورت نمیشه گاهی اوقات پسرم شرایطم رو حس میکنه و&n ...

آخی عزیزم ای جانمم خدا هر دوتونو برای هم حفظ کنه 😍

خیلی خیلییی ممنونم ازت 🙏⚘⚘⚘

2706