2737
2739

من پیشش رفتم حدود سه سال پیش سرشون خیلی شلوغه سه نفرو باهم میبینه یعنی ماماهاش میبینن ایشون میاد نظر میده من خوشم نیومد.میشه بپرسم مشکلتون چیه؟

من صبر میکنم،خدا برام جبران میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من پیشش رفتم حدود سه سال پیش سرشون خیلی شلوغه سه نفرو باهم میبینه یعنی ماماهاش میبینن ایشون میاد نظر ...

تو تست غربال گری تشخیص تیریزومی دادن  دیروز رفتم تست cfDnA دادم جوابش سه  هفته   طول میکشه سن بچه داره میره بالا بعد جواز سقط نمیدن دکترم ی نامه دادن برم پیش این خانم دکتر  تا ایشونم پروندمو بخونم اون موقع میرفتین ساعت کارشون چه جوری بود

دخترم نفسمه ....
تو تست غربال گری تشخیص تیریزومی دادن  دیروز رفتم تست cfDnA دادم جوابش سه  هفته   طول ...

تخصصی مشکلتون انشالله حل میشه،بعد از ظهر میرفتم تادهو و یازده شب مریض داشت ولی نمیدونم روزای زوج یا فرد بود یا هر روز اینو یادم نمیاد شرمنده

من صبر میکنم،خدا برام جبران میکنه
2738
چهارشنبه ساعت چهار من باردار بودم نامه پزشکم داشتم ی ۲۰ دیقه معطل شدم

سلام عزیزم من تو غربالگری های ریسک شدم دکترم برای آمینوسنتز معرفیم کرده به دکتر مرصوصی می خواستم بدونم شما مراجعه کردید در مورد آمینوسنتز هم اطلاعاتی دارید کارشون چطور بود؟

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
سلام عزیزم من تو غربالگری های ریسک شدم دکترم برای آمینوسنتز معرفیم کرده به دکتر مرصوصی می خواست ...

والا ی ذره بی اهمیت ب مریض من رفتم  پیششون  گفت آمینو کن آمینو کردم رفتم آمینو کرد بردم مرکز ژنتیک

دخترم نفسمه ....
سلام عزیزم من تو غربالگری های ریسک شدم دکترم برای آمینوسنتز معرفیم کرده به دکتر مرصوصی می خواست ...

ی سوزن بلند نازک میکنه کنار نافت داخل جنین و میتونی از تو دستگاه سونو ببینی چند هفتتونه 

دخترم نفسمه ....
ی سوزن بلند نازک میکنه کنار نافت داخل جنین و میتونی از تو دستگاه سونو ببینی چند هفتتونه 

ممنون عزیزم که جواب دادی آخه من مشکل اصلیم اینه که جفتم قدامیه و انجام آمینوسنتز سخته میخوام یه دکتر خوب برم که خیلی ماهر باشه یه وقت به جنین یا جفت آسیب نزنه 

الان بین انتخاب دکتر مرصوصی و حقیقی موندم و بخاطر نزدیک شدن به عید از نظر زمانی هم مشکل دارم

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ممنون عزیزم که جواب دادی آخه من مشکل اصلیم اینه که جفتم قدامیه و انجام آمینوسنتز سخته میخوام یه دکتر ...

خوبی مرصوصی این بود ک  دستگاه سونو داشت ب من خیلی احترام گذاشت چون همکار بودم ولی اشتباه راهنمایی کرد میتونست سونو انجام بده و من و آمینو نکنه ان شالله ک چیزی نیست ولی ی سر حتما برو خودت مرکز ژنتیک من رفتم نجم آبادی شهرک غرب فک کنم  اینکار بهتره 

دخترم نفسمه ....
2706