2733
2739

هزینه اش زیاده اگ تجربه دارین بهم بگین چی ازش بخوام ک راهنماییم کنه تویه جلسه نتیجه بکیرم،خیلی ازنظرروحی خودم وباختم توتایپیک هام هس میتونین بخونین لطفاکمکم کنین توبدشرایط روحی هستم طلاق گرفتم بادوتابچه،دورازخانوادم تویه استان دیگه ،نمیتونم روپاهام بایستم اعتمادبه نفسم ازدس دادم،روحیم زیرصفر😢😢😢😝

میشه مهون دلاتون یه صلوات خیلی نیازمندخدامم توروخداقسم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اگه خواستی اینجا بگو شاید بتونیم راهناییت کنیم

خیلی گفتم ولی گفتن بروپیش مشاور

حساس شدم ازنظرروحی کم اوردم خیلی شکننده شدم خودم وباختم کلا

خیلی گفتم ولی گفتن بروپیش مشاور حساس شدم ازنظرروحی کم اوردم خیلی شکننده شدم خودم وباختم کلا

حق داری توی این دوره زممونه زندگی سخته و بدون تکیه گاه خیلی سخت تر. اگه می تونی یک کار مناسب برای خودت جور کن یا از خانوادت کمک بگیر

بیا حالا قهوش با من شکلاتش هم با تو
خیلی گفتم ولی گفتن بروپیش مشاور حساس شدم ازنظرروحی کم اوردم خیلی شکننده شدم خودم وباختم کلا

عزیزم درکت میکنم روان شناسا بعضی اوقات کلاسای افزایش اعتماد به نفس و خودباوری میزارن پرس و جو کن اگه بود برو اون کلاسا هرچی میتونی سرخودتو شلوغ کن تا کمتر فکروخیال بیاد سراغت این حساس شدنتم به نظر من با این شرایطی ک داری عادیه و بهت حق میدم 

حق داری توی این دوره زممونه زندگی سخته و بدون تکیه گاه خیلی سخت تر. اگه می تونی یک کار مناسب برای خو ...

کارنمیتونم پیداکنم،خانوادم حمایتم نمیکنن😢😢