2737
2734

سلام عزیزان

منم امروز یک هفته س که پای راستمو عمل کردم درجه ش ۱۰ و نیم بود و درد میکرد خیلی، آرتروزش شروع شده بود و راه زیاد نمی تونستم برم سالهست که این تاپیک رو دنبال می کنم و بلاخره منم عمل شدم

بعد از عمل خیلی درد داشتم همون ۲۴ ساعت اول، دکتر برام پمپ درد نداد نمی دونم چرا ولی خیلی زجر کشیدم کلی گریه و زاری می گفتم میخام خودمو از تخت پایین بندازم😅

روز بعد عمل بهتر بودم توی بیمارستان بخاطر سوندی که داشتم اصلا سرویس نرفتم که این برام خیلی کمک کننده بود همون روز بعد عمل هم دکترم مرخصم کرد خونمون طبقه دوم هست و مشکل پله داریم که اونم  روی پله نشستم و شوهرم پامو گرفت و راست بالا آورد و اومدیم بالا یعنی خودم پله رو عقبکی نشسته بالا میومدم با پایی که دست شوهرم بود

چند روز اول تو خونه از لحاظ سرویس رفتن خیلی اذیت بودم فرنگی استفاده می کردم ولی مسیر رفت و آمد برام سنگین بود همسرم بغل می کرد و می برد و می آورد ولی الان به کمک یه صندلی یاد گرفتم خودم برم 

دکترم برای سه شنبه هفته بعد یعنی آخر مرداد وقت ویزیت داده امروز پام ورم نداره هیچ ترشحی از بخیه هام از دیروز ندارم 

چند تا ورزش هم داده که انجام بدم و فعلا با واکر داخل خونه راه میرم ولی زیاد نه چون زودی خسته میشم دکترم گفته می تونم تا ۵ کیلو روی پام وزن بزارم ولی تا من می ترسم بزارم

از ماشدانا جان بخاطر تاپیک قشنگش تشکر می کنم انشالا همیشه سالم و خوشبخت باشی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  منم دوازده روزه عمل کردم انحراف پای چپم به گفته دکتر 6درجه بود ولی من دوس داشتم حت ...

عزیزم من چند ماه پیش عمل کردم چرا ورزَاتون رو انجام بدید زانوتون رو مرتب خم و راست کنید اخه زانو رو عمل نکردید ساق پاتونه ....منم هر دو پارو عمل کردم که خداروشکر بعد ۳ ماه که دکترم گفت راه افتادم

بچه ها بنظرتون بعد ده دوازده روز به زور پامو خودم خم کنم مشکلی داره؟ میترسم بهش فشار بیارم!! دکترم گ ...

من از فردای عمل که دکتر تا کرد دیگه ترسم ریخت همش تا بود حتی مییامدند عیادت میگفتند چرا تا شده دکتر گفت اگه خم و راست نکنی خشک میشه 

2731
بچه ها اگه موردی به فکرتون می رسه راهنماییم کنین لطفا دلم یه جوریه فک می کنم هنوز انحنا داره ساق پا ...

مال منم ۹ درجه بودند هر دو پا رو  عمل کردم  من هیچ دردی نداشتم دکترم خیلی مرفین واسم زده بود هم تو ریکاوری هم حین عمل  حتی ذره ای درد ندارم تا الان ...تا ۳ ماه پا رو زمین نذاشتم به گفته دکترم.... پاهام صافه صافه 

دکترم خیلی کارش عالی بود ...فقط کف پام میسوخت بدجور، به نظرم پا نذار رو زمین من هر دوماه با عکس جدید میرم پیش دکتر و جوش خوردن تدریجی رو بهم نشون میده این ماه کع باید با عکس جدید برم ۶ ماه میشه که( بریس میبندم موقع راه رفتن ) باید ببینم همچنان میگه ببندم یا نه انشاءالله همونی کع میخوای میشه مبارکت باشع عزیزم

مال منم ۹ درجه بودند هر دو پا رو  عمل کردم  من هیچ دردی نداشتم دکترم خیلی مرفین واسم زده ب ...

بسلامتی عزیزم

دکترمن گفت اصلا بریس برات لازم نیست نبند حتی باند روی پامو فردای عمل باز کردن و موقع ترخیص فقط یه چسب رو بخیه بود!! روزای اول قشنگ صافیشو متوجه بودم ااما الان حس میکنم داره از صافیش کم میشه!!!

یا اباصالح المهدی ادرکنی ...یا اباصالح المهدی اغثنی
مال منم ۹ درجه بودند هر دو پا رو  عمل کردم  من هیچ دردی نداشتم دکترم خیلی مرفین واسم زده ب ...

اسم دکترت میگی؟

چجوری پات فردای عمل خم کرد؟؟ مثلا تا کجات آورد ینی تونستی کامل پاتو خم کنی؟!

از کی بدون واکر تونستی راه بری ؟ 

از کی تونستی کامل خم و راست کنی؟؟ 

فیزیوتراپی هم رفتی؟

توروخدا ببخش و حلال کن خیلی سوال میپرسم و وقت شما رو میگیرم

2740
بچه ها جونی پا پرانتزی... اگه خیلی طاهر پاهاتون اذیتتون میکنه عمل کنین. اگه دکتر میگه اونقدر مشکل ...

خانوما شما هم ران پاتون سفت و خشک بود؟؟ 

بنظرتون بخاطر پلاتینه؟!! 

کاش بدون پلاتین عمل کرده بودم😭😭

ممنونم عزیزم از راهنماییت

برای شما هم مبارک باشه بسلامتی عزیزم

منم وزن نمیندازم روی پای عمل شده م الان ۲۳ روزه عمل کردم 

ولی احساس می کنم ساق پام هنوز قوس داره مال شمام اوایل اینجوری بود یا من خیلی حساسم؟

2706