2737
2734
سلام دوستان ، کسی بیمارستان خصوصی تهران  عمل کرده ؟ هزینه اش چقدر بوده هر پا ؟ من زنگ زدم مطب د ...

بنظرم پیش دکتر جعفری زاده بیمارستان دولتی عمل کنید دو تا پاهاتون تقریبا ۲۰ تومن در میاد خیلیم کارشون خوبه من فوقالعاده راصی بودم 

ڪسی باش ڪہ هیچڪس•فکرشو نمیڪرد بتونے باشی😌✨کاش برسه روزی ک تو امضام بنویسم در پیکر من دو قلب دارد ضربان...❤️💙میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات کوچیک کنی دوستم 🙂🫂

سلام‌بچها من امروز رفتم عکس گرفتم دکتر نشون دادم میگه پات عمل لازم نداره هرچیم میگم ظاهرش اذیتم میکنه تو گوشش نمیره 

چیکار کنم اصلا افسرده شدم حسرت شلوار جذب مونده ب دلم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فک کنم بیشتر از ۱۰ ساله عمل کردم.دقیق هم نمیدونم.

اما مشکل خاصی ندارم.

فقط اگه خیلی زیاد بدوئم یا کوه برم ممکنه ممکنه پای راستم ورم کنه.

هنوز پلاتینامو در نیوردم و خیال در اوردن هم ندارم.

سه زن در دنیا زیباتریند.مادرم.انعکاس تصویرش در ایینه و سایه اش
2742

بچه ها جونی پا پرانتزی...

اگه خیلی طاهر پاهاتون اذیتتون میکنه عمل کنین.

اگه دکتر میگه اونقدر مشکل حاد نیست روی عزت نفستون کار کنین.

بالاخره هر عملی سختی های خودشو داره.

من و بچه های قدیم و اولی پیج واقعن پاهامون پرانتزی شدید بود و به عمل نیاز داست.

سه زن در دنیا زیباتریند.مادرم.انعکاس تصویرش در ایینه و سایه اش
2738
فک کنم بیشتر از ۱۰ ساله عمل کردم.دقیق هم نمیدونم. اما مشکل خاصی ندارم. فقط اگه خیلی زیاد بدوئم یا ...

سلام عزیزم 

منم دوازده روزه عمل کردم انحراف پای چپم به گفته دکتر 6درجه بود ولی من دوس داشتم حتما صاف شه

برام پلاتین گذاشته ولی میگم ایکاش واسه منم گچ بود و دیگه پلاتین نمیذاشت!!

زانومو زیاد نمیتونم خم کنم خیییلی سفت و دردناک شده خودمم میترسم زیاد فشار بیارم پام کج شه یا بخیه باز شه😭😭😭 خلاصه از نظر روحی داغون داغونم 

حالا از مهر ماه ام مدرسه دخترم شروع میشه

یا اباصالح المهدی ادرکنی ...یا اباصالح المهدی اغثنی

بچه ها بنظرتون بعد ده دوازده روز به زور پامو خودم خم کنم مشکلی داره؟ میترسم بهش فشار بیارم!! دکترم گفت بجز وقتی که سوار ماشین میشی بریس لازم نیست!!

من نه.اما از بچه های قدیم با دو تاشونم دوستم.یکیشون اذیت شد در اورد.

تو اینستا مریضهای دکتر شهرستانی دوهفته بعد عمل چنان پاهاشون تاب میدن که آدم باورش نمیشه دوهفته س عمل کرده!! چرا پای من انقدر سفت و دردناک شده آخه😭😭

تو اینستا مریضهای دکتر شهرستانی دوهفته بعد عمل چنان پاهاشون تاب میدن که آدم باورش نمیشه دوهفته س عمل ...

منم پیجشون رو دیدم و باورم نمیشد دو هفته از عملشون گذشته باشه ازبس راحت بودن

کاشکی سهم من این همه عشق و دلتنگی نبود... 
2706