2737
2734
از کجا بفهمیم جز عکس پامون جوش خورده؟

با عکس فکر کنم فقط مشخص میشه....و زمان بگذرا خوش میخوره.

حتما خوراکیها که کلسیم و ویتامین دی دارن بخور

البته مثلا تو پای شکسته وقتی من پهلو پهلو میشدم دردش زباد بود اما وقتی به سمت خوب شدن میری کم کم درش کمتر میشه.

منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پیش دکتر علی رضا روضاتی عمل کردم ۱ ماه گذشته واقعا دکتر عالی هستند پاهام کاملا صاف شده

چطوری خانمی خوبی؟

چ خبراز پاهات ؟ در چ حالن 

یک توضبح کامل میگی

سلام بچه ها من الان حدودا ۶ ماه از عملم میگذره و الان خیلی راضی هستم با اینکه دوران خیلی خیلی سختی ...

عزیز چند ماه گذشت بدون عصا تونستی راه بری؟

چطوری خانمی خوبی؟ چ خبراز پاهات ؟ در چ حالن  یک توضبح کامل میگی

سلام عزیزم ممنون خوبم شما خوبی...؟

خداروشکر عالی 

هیچی لحظه شماری میکنم برا ۱۳ اردیبهشت برم دکتر و بهم بگه استخوان جوش خورده راه برم مرتب

2740
سلام عزیزم ممنون خوبم شما خوبی...؟ خداروشکر عالی  هیچی لحظه شماری میکنم برا ۱۳ اردیبهشت برم د ...

عزیز هنوز راه نیفتادین یعنی ؟ هنوز از لگن استفاده میکنید؟.

رفتی دکتر برام اینجا خبرش مینویسی ببینم از شرایطتون لطفا و حرفهای دکتر رو 

عزیز هنوز راه نیفتادین یعنی ؟ هنوز از لگن استفاده میکنید؟. رفتی دکتر برام اینجا خبرش مینویسی ببینم ...

عزیزم دستشویم رو میرم فرنگی ..از دیروز

کاملا حالم خوبه من که اصلا هیچی از این عمل نفهمیدم به غیر از بخیه که ۲ بار بخیه خورد برا من این عمل از اب خوردن راحت تر بود ...دوره درمانش هم زودی میگذره به نظرم الان ۶ هفته اس

عزیزم دستشویم رو میرم فرنگی ..از دیروز کاملا حالم خوبه من که اصلا هیچی از این عمل نفهمیدم به غیر از ...

تا چند وقت  پا رو اصلا زمین نباید گذاشت ؟ تو اینمدت  اگه کسی قادر به استفاده از عصا زیر بغل نباشه چطور تا دستشویی رو باید بره؟

از دو سه روز بعدش با عصا راه میرفتم.  برای منی ک هر دو پا رو همزمان عمل کردم خارج کردن همزمان ه ...

شما که دوتا پا رو همزمان عمل کردید تا چند روز بعد از عمل نباید پا رو زمین میگذاشتید و تو اون مدت چطور راه و دستشویی میرفتید؟

سلام روز به روز کمتر میشه ولی خیلی سخت بود از عملم هم راضیم فعلا هم با واکرم از روز اول با واکر میتو ...

با واکر پا رو رو زمین اجازه داشتید بذارید ؟ مثلا چند درصد وزنش رو از همون اول اجازه داشتید بعد از عمل رو پا بندازید ؟

تا چند وقت  پا رو اصلا زمین نباید گذاشت ؟ تو اینمدت  اگه کسی قادر به استفاده از عصا زیر بغ ...

عزیزم من دکتر با عصاهم یادم داد ولی برای رفاه خودم واکر چرخ دار خریدم  من الان ۲ ماه گذشته که هر دو پارو عمل کردم ... الان عکس عصا رو میفرستم به نظرم هر کسی میخواادهر دوپارو عمل کنه باید این عصا رو بخره

عزیزم من دکتر با عصاهم یادم داد ولی برای رفاه خودم واکر چرخ دار خریدم  من الان ۲ ماه گذشته که ه ...

مرسی عزیزم عکس واکر رو‌قبلا دیدم گذاشته بودید. من اگه بخوام عمل کنم دوتا پا رو با هم عمل نمیکنم ولی مشکلم اینه که من دست و کتف هام مشکل داره قبلا چند تا قفسه سینه وعمل کتف از زیر بغل انجام دادم چون هم جای بخیه زیر بغلم درد داره و نمیتونم عصا زیر بغل بذارم هم کلا کتف هام تحمل حتی یه کیلو وزن رو نداره موندم که اگه محبور بشم زانومو عمل کنم چطور وزن رو پام نندازم و مثلا برای دستشویی رفتن چطور با واکر یا عصا باید خودم برم 🤷

2706