2737
2739
عنوان

خانومایی که بینیشون رو پلاسما کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 148152 بازدید | 132 پست
من بینیم رو پلاسما کردم. متاسفانه نتیجش کلی حفره عمیقه که روی پوستم موند و بعد بیشتر از یک سال و درم ...

ای بابا چقدر بد!

این یعنی بسته ب پوست افراد و دکتر داره یا کلا میمونه این حفره ها؟

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
و نکته مهم اینه پوست بینی با نقاط دیگه بدن فرق داره. هر گونه جای زخم خیلی دیر ترمیم میشه و شاید هیچ ...

امیدوارم برای شما اینطور نباشه و حفره ها از بین بره

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا چقدر بد! این یعنی بسته ب پوست افراد و دکتر داره یا کلا میمونه این حفره ها؟

من پیش نادر جودکی توی پونک انجام دادم و این بلا سرم اومد. بستگی به دکتر که داره ولی ریسک بالایی داره. این دکتر تازه خریده بود بلد نبود کار کنه

سلام عزیزم نه من خیلی شک داشتم برای اینکه ردش بمونه دکتر ک میگفت نمیمونه اما ی سریا ک انجام دادن می ...

سلام گلم .منم رفتم پیش متخصص گفت انجام نده احتمال داره ردش بمونه خودش انجام نمی داد .گفت اینپ یه تبلیغه تو فضای مجازی مثله آیدان و اینا

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
2731
سلام گلم .منم رفتم پیش متخصص گفت انجام نده احتمال داره ردش بمونه خودش انجام نمی داد .گفت اینپ یه تبل ...

پس خداروشکر ک انجام ندادم😱

2740