2733
2739
عنوان

طرز مصرف تخم هویج و پسر زایی

| مشاهده متن کامل بحث + 102216 بازدید | 67 پست
من رژیم گرفتم ولی شوهرم بچه نمیخواد اقدام خاصی نکردیم ولی چون هر ماه میگه ایشالا ماه بعد  من ...

بدون راضی بودن شوهر که نمیشه

ایشالا جور میشه عزیزم غصه نخور

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخم هویج رو من امتحان نکردم ولی چند تا چیزو رعایت کردم و نتیجه گرفتم جوش شیرین زمان تخمک گذاری رژ ...

دوستم در مورد عرق کاسنی و اینکه خودم یا همسرم بخوریم اطلاعاتی داری؟؟

انشالله زودتر خونه دار بشی دوستم کلی دعات کردم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2728

سلام من برنامه ی پسر دار شدن رو دارم و برنامه کاملا صدق میکنه و جواب داده اگر کسی خواست در خدمتم درضمن بگم دکتر نیستم و برای هیچی هم تبلیغ نمیکنم فقط یک متخصص این برنامه رو به خانومس دادن و من هم ازشون گرفتم شاید بگم قریب 25نفر میشناسم که با همین برنامه پسر دار شدن 

2738
تخم هویج رو من امتحان نکردم ولی چند تا چیزو رعایت کردم و نتیجه گرفتم جوش شیرین زمان تخمک گذاری رژ ...

سلام شما بچه چندم بود نتیجه گرفتین واینکه جوش شیرین چه جوری درست کردین

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

سلام شما بچه چندم بود نتیجه گرفتین واینکه جوش شیرین چه جوری درست کردین

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته
سلام من برنامه ی پسر دار شدن رو دارم و برنامه کاملا صدق میکنه و جواب داده اگر کسی خواست در خدمتم درض ...

سلام دوست عزیز. چجوری میتونم ازتون بگیرم؟  برای فرزند دوم میخوام.ممنون

2706