2726
عنوان

طرز مصرف تخم هویج و پسر زایی

| مشاهده متن کامل بحث + 102090 بازدید | 67 پست
حتمن بخدا دعات میکنم اول گفتم عزیزم 

مرسی دوستم😘

ببین یه قرص هست ب اسم فلوکونازول.برا درمان قارچ و اینا تجویزمیشه و برایه اینکه قارچ و عفونت رو ازبین ببره محیط رحم رو قلیایی میکنه یعنی باعث میشه اسپرمهای ماده ازبین برن و فقط اسپرمهای نربمونن.یک ساعت قبلش بخور.فقط حواست باشه بار اول اقدام میتونی بخوری چون تو اقدامهایه بعدی ممکنه باردارباشی و ندونیو شاید این قرص تو بارداری مجازنباشه.اطلاعی ندارم.ولی خیلی تاثیرداره

وزن اولیه 64800 -هدف اول 66 😄 هدف دوم 68 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی دوستم😘 ببین یه قرص هست ب اسم فلوکونازول.برا درمان قارچ و اینا تجویزمیشه و برایه اینکه قارچ و ...

من اینو میدونستم🤪

ولی واقعا برات دعا کردم ک خونه دار شی

بزرگ‌ترین نعمت

ایشالا نصیبت بشه

2728
من اینو میدونستم🤪 ولی واقعا برات دعا کردم ک خونه دار شی بزرگ‌ترین نعمت ایشالا نصیبت بشه

قربونت برم عزیزم خیلی لطف کردی دوستم

مرسی دوستم😘 ببین یه قرص هست ب اسم فلوکونازول.برا درمان قارچ و اینا تجویزمیشه و برایه اینکه قارچ و ...

واقعا؟میشه بدون تجویز مصرف کرد؟

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
واقعا؟میشه بدون تجویز مصرف کرد؟

اره قرص خاصی نیست برا عفونت و قارچ و ایناست.ولی همونطور ک گفتم نمیدونم تو بارداری مجازهست یانه.فقط بار اول اقدام بخورید.این قرص و بخوری روز تخمک گذاری اقدام کنی احتمالش خیلی بیشترمیشه

ولی خب الان پیدا نمیشه تو تاپیکی دیدم منم چند ماه پیش چند بسته خریدم دیگ آخراش دعا کنین بار ...

واسه من یه دونه بفرست  

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
2706