2733
2739
عنوان

بدبختمون کردن.بیایین نظر بدین

491 بازدید | 16 پست

سلام.

داشتیم خونه میخریدم قبل گرونی ها که یه مشکلی پیش اومد و دو هفته دست نگه داشتیم بعدش همون خونه هایی که نشون کردیم‌دو سه برابر شد

افسردگی کرفتم یخدا.‌قسم خوردم با این قیمتا پولم داشته باشم نمیرم بخزم چه برسه وام.

ولی میگن باز قراره گرون شه سایتای معتبرایتصادی میگن.

حالا امشب یهو به فکرم رسید از روی سند منزل مادرم وام بگیریم‌و یه امارتمان نقلی بخریم.

اولا که امکانش هست؟ دوما بنظرتون قیمتا میره بالاتر؟؟ اصلا درسته خریدنش یا نه 

اخه ما هیچ‌پشتیوانه ای نداریم هیچ کدوم

اگه بره بالاتر دیگه هیییچ وقت نمیتونیم 

قلب من به دو نیم تقسیم شده....نصف برای دخترم نصف برای پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

خدا‌خودش نجات بده مملکتمونو.

خودمم‌ نظر منطقیم‌نخریدنه‌

اما بعضی سایتا نوشتن باز گرون میشه

نگران ایندم.

ایسالله همه مستاجرا خونه دار شن منم صابخونه شم

قلب من به دو نیم تقسیم شده....نصف برای دخترم نصف برای پسرم
فعلا اوضاع مملکت رونوسانه خود مسئولینم میگن نخرین   بابا نخرین بلکه ارزون شه  اوضاع اینط ...

در مورد خونه که نمیگن! به نظرم ملک‌رو بخرید، ممکنه در مورد ارزاق روزانه میگن نخرید درستم هست

عزیزم بخر هیچی تو ایران ارزون بشو نیست دو روز دیگه ضرر نکنی

تو مملکت ما چی ارزون شده بعد گرونی 

مثلا ی چیزی از ۲میلیون  میشه ۴میلیون بعد مدتی میشه ۳۵۰۰میلیون بعددمیگن ارزون شد دیگ نمی گن این دو تومن بوده 

خانمم سعی کن اگر دوست داری صاحب خوونه شی ی منطقه متوسط پیدا کن وام گرفتن هم همیشه خووب نیست میدونی چقدر باز پرداخت داره  ب هر قیمتی نخوواه خوونه دار شی چون سخت واست 

پیشنهاد من اینه رو‌منطقه پایین و متراژ کافی خوونه بگیر ان شاءالله پیدا میشه تو دیوار ببین 

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
2706