2737
2734
عنوان

بنظرتون حقمع؟

151 بازدید | 22 پست

بچه ها امسال میخام خرج کنم و همه درسارو برم کلاس و بخونم ک واسه کنکور قبول شم 

فقط یه حسی ک خیلی اذیتم می‌کنه اینه که من همیشه سعی کردم از بابام پول نگیرم خیلی ضربه خوردم از نظر روحی لباسای خوب نپوشیدم و دوران دبیرستان اردو نرفتم و ... 

الان خیلی اذیتم ک واسه کنکورم خرج کنن

میخاستم برم سرکار فروشندگی چیزی ولی هم روابط اجتماعی م پایینه و هم وقتمو واسه درس خواندن میگیره و سخت میشه 

این حس ک ۲۰ سالمه و خرجمو بابام میده خیلی اذیتم می‌کنه و اعتماد ب نفسمو میگیره ... ب نظرتون حقمه ک ازش پول بگیرم ... دانشگاه رو قبول شم دیه ازش هیچی نمیخام 

میتونم خرج امسال رو بذارم ب حساب ارثیه م و حقم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه شرایط مالی داره بگو کمکت کنه راستی من کتاب کمک درسی دارم نظام قدیم نو نو هستن خواستی باقیمت کمتر میدم بهت

عزیزم خوش اومدی به زندگیمون😍قدمای کوچولوت رو چشمامون دخترم😘

دختربرادرذشوهرم سرکارهم میره ولی میگه بابام باید چشمش جورشه خرجم کم بده کورشه حال ندارم پاک کنم دوباره بنویسم

عاجزا نه ازتون میخام به دخترم رای بدین لینک کپی کنین به کسی بفرستین وبعد بزنین روش بدخترم رای بدین به ازای هررای آیت الکرسی میخونم ماریا خسروخانی  https://t.me/joinchat/AAAAAEwY0KgE6gKWnTXxZQ
2740

رشتت چیه ؟؟

عاجزا نه ازتون میخام به دخترم رای بدین لینک کپی کنین به کسی بفرستین وبعد بزنین روش بدخترم رای بدین به ازای هررای آیت الکرسی میخونم ماریا خسروخانی  https://t.me/joinchat/AAAAAEwY0KgE6gKWnTXxZQ

خانمی

یک سال درس بخون یه رشته عالی قبول شو

هم اینده ات تضمین کردی هم موقعیت اجتماعی و شغلت مشخص می کنی با درس خوندن

و هم ادم هایی که در اینده باهاشون معاشرت می کنی رو مشخص می کنی

الان زمان حساسی واسه شما وقتی توی یه رشته خول قبول بشی با ادم های سطح بالا معاشرت داری و شغل و درامدت هم تضمین شده

اینجوری پدرت هم بهت افتخار می کنه

مطمئنم پدرت دوس داره شما یه خانم دکتر یا مهندس بشی با درامد عالی 

اینجوری بیشتر بهت افتخار می کنه تا شغل های سطح پایین....