2733
2734
عنوان

بهترین مرکز غربالگری

144 بازدید | 13 پست

سلام دوستان. من 36 سالمه و بعد 4 سال اقدام بخواست خدا بطور طبیعی باردار شدم. با توجه به سن و بارداری اولم میخوام بدونم بهترین مرکز برای غربالگری تو تهران کجاست؟ ممنون میشم بهم بگین

منم بلاخره دارم مامان میشمممممممممممم..................

بیمارستان پارس تو بلوار کشاورز

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزیزم. امضا تو دیدم. خدا بهت صبر بده و دوباره دامنت سبز بشه

انشالله

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
شما انجام دادین؟ 

من رفتم بیمارستان‌پارس

مرداد ماه

راضی بودم

۳۵۰ شد هزینه اش

خوبیش اینه سونو و ازمایش یه جا هست

خیلی هم‌معطل نشدم 

نسل امید خیلی ها رو الکی های ریسک‌میزنه میفرسته آمنیو کلی هزینه اش هم بکر کنم بالاتره

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
2740
شما انجام دادین؟  

2.5 سال پیش ..تنها جایی ک جوابا میره خارج از کشور برسی میشه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
بچه ها خیلی درمورد نسل امید سرچ کردم همه بد میگن......  شاید برم رستاک . خیلی دودلم. دارم استرس ...

استرس نداشته باش

شاید واسه خاطر سنت 

الکی های ریسک بزنن

ولی خیلی خیلی کم‌پیش میاد جنینی مشکل داشته باشه

بسپر به خدا

حاملگی سراسر استرسه 

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
استرس نداشته باش شاید واسه خاطر سنت  الکی های ریسک بزنن ولی خیلی خیلی کم‌پیش میاد جنینی مشکل ...

ممنونم عزیزم. دوشنبه هفته بعد رستاک نوبت گرفتم حالا ببینم چی میشه میام اینجا نتیجه رو مینویسم

منم بلاخره دارم مامان میشمممممممممممم..................

سلام عزیزم استرس نداشته باش. برو مرکز دکتر وهاب آقایی. بهترین و تخصصی ترین دستگاه ها رو دارن. ادرس سایتشو برات میزارم هم برو باهاش اشنا شو و هم اینکه ادرس و شماره تلفن و همه اطلاهاتش اونجا هست.

https://www.drvahabaghai.com/