2737
2734
بچه ها ممکنه من حامله باشم؟ من هیچ وقت قبل از پری درد سینه نداشتم الان یه هفته مونده به پریم. سینه هام بزرگ شده و دست میزنم درد میکنه! ممکنه حامله باشم؟ آخه اقدام هام خیلی دست و پا شکسته بوده!
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
سلام. لطفا راهنمایم کنین من سه ماه پیش سقط داشتم ایم ماه اقدام به بارداری کردم یروز از موعد پریودیم گذشت احساس تهوع سر گیجه سر درد معده درد اشتهام کور شد تند تند ادرار اولین با این چیزا داشتم ولی امروز یکم خون داشتم اما خیلی کم احتمال داره باردار باشم عادت هم باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. لطفا راهنمایم کنین من سه ماه پیش سقط داشتم ایم ماه اقدام به بارداری کردم یروز از موعد پریودیم گذشت احساس تهوع سر گیجه سر درد معده درد اشتهام کور شد تند تند ادرار اولین با این چیزا داشتم ولی امروز یکم خون داشتم اما خیلی کم احتمال داره باردار باشم عادت هم باشم
2731
من دیروز آزم مثبت بود. اومدم از علایمم قبل از موعد پری بگم سینه هام بزرگ و سنگین شده بود و دست میزدم درد میکرد کمی نسبت به قبل به بو حساس شدم( البته زیاد مشهود نبود من چون بارداری دوممه حسش کردم) ترشح داشتم! ترشح بعد از تخمک گذاری که اصولا نداریم. اعصابم خرد بود و از همه عالم و آدم دلخور بودم. بی دلیل مشخص! معده ام حسابی به هم ریخته بود! نفخ داشتم و کلا غذام خوب هضم نمیشد. من کلا سابقه معده درد ندارم زیاد گشنه ام میشد و همش ضعف داشتم دمای بدنم بعد از ت گ پایین نیومد بیبی چک دو خط میفتاد که دومی هاله بود
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
عزیزان توی سایتمون یه گوشواره تخفیف خورده،اگه دوست داشتید از سایت بازدید کنید
فروشگاه آنلاین زیورآلات وبنک-اگه وقت خرید کردن و رفتن به بازار رو نداری بیا اینجا تا به راحتی صاحب زیورآلات زیبا بشی- آدرس سایت http://webonak.com تلفن:02188527543 اینستاگرام http://instagram.com/webonak آدرس کلوب: http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=31440
سلام من آز بتا دادم مثبت بود ولی علائم حاملگی ندارم (فقط یک هفته ای دو ساعت به دوساعت گشنه ام می شد ولی حالا دیگه گشنه ام نمی شه زیر شکمم درد می کرد و بعضی وقتها انگار حباب زیر شکمم مترکید و البته مداوم نبود می گرفت ول می کرد و حالا هیچ کدوم از اون علائم را دیگه ندارم) کسی هست منو راهنمایی کنه امکان داره حاملگیم دچاره مشکل باشه آزاولم 17 -10- 93 بتا 9 آز دومم 21- 10 بتا 153 آز سومم 25-10 بتا 1075 دکتر آز دومم را که دید گفت بتات پایینه من در موعد پری نزدیکی داشتم که بدون محافظ بود قبل از اون جلوگیری میکردم معمولایکی دو روز مونده به پری نزدیکی بدون محافظت دارم ولی تا حالا مشکلی پیش نیومده بود در سال هم چند بار پریدم نامنظم میشه وقتی پرید نشدم آز دادم باید 3 - 10 پری میشدم
2738
سلام به همه .منم یک ماه اقدام به بارداری رو شروع کردم. خیییلییییی بچه دوست دارم .ی هفته است سینه درد دارم .نا امید شدم گفتم حتما میخوام پری بشم اما الان که میبینم سینه درد ممکنه علامت بارداری باشه خیلی خواشحالم امروز حتما میرم بی بی چک میذارم.
سلام بچه ها من امروز 20 پری ام. از دیروز دهنم تلخ شده و امروز سینه هام در حد کم درد میکنن و کمی ورم کردن. وقتی زیاد وایسم هم کمرم درد میگیره که قبلا اینجوری نبود . بنظرتون ممکنه باردار باشم؟
خدایا شکرت ...
2706