2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهوازبادکترفریده مرمضی الٱن دیگه تکلیفت حتماروشن شده عزیزم بیابگوببینم باردارشدی؟!  انشالله ...

سلام عزیزم داشتم تایپیک هارو میخوندم‌چشمم ب تایپیک‌شما افتاد امیدوارم‌هنوزم میای نی نی سایت،من ماه قبل با فریده مرمضی ای یو ای انجام دادم ۳ روز از موعودم گذشت ۱۵ روز از ای یو ای هم‌گذشته بود بتا ۲۴ شد شبش خونریزی‌کردم ولی قهوه ای بود روز بعد قرمز شد همیشه مریودام ۶ روزه بود این بار ۳ روزه بود روز پنجم هم لکه بینی داشتم بعد از یک هفته بتا ۱ شد؛قراره ماه اینده باز برای ای یو ای دوم‌برم پیشش تایپیک شمارو دیدم انرژی گرفتم

2728

سلام 

من دوره های منظمی ندارم ولی بطور میانگین ۳۳ یا ۳۴ روزه هستش. 

در ماه اول اقدامم فقط یک بار اقدام کردم ولی نه روز هایی که احتمال تخمک گذاری میدادم  چون در تاریخ تخمک گذاریم از لحاظ ماه قمری و قمر در عقرب خوب نبود. 

و در نهایت باردار نشدم. 

اما ماه دوم اقدام از روز ۱۵ میخواستم دو روز در میان اقدام کنم که البته این هم نشد و نهايتاً فقط روز ۱۵ و ۲۱ اقدام کردم. 

روز ۲۱ کیت تخمک گذاری کاملا دو خط پر رنگ شد اما روز ۱۵ کلا استفاده نکردم. 

از روز۱۸ ترشحات تخم مرغی داشتم تا روز ۲۲.

بعداز چند روز از آخرین اقدامم علائم پریودی شروع شد مثل نفخ. یبوست. سینه درد. دل درد و کمردرد و البته کمی هم معده درد.

هیچ لکه بینی هم برای لانه گزینی نداشتم. 

بغیر از معده درد بقیه علائم هر ماه داشتم و احتمال بارداری نمی‌دادم و کلا سندرم پیش از قائدگیم خیلی زیاده. 

روز ۳۶ بی بی چک گذاشتم و در ۳ دقیقه اول که خود دستور گفته بود جواب منفی بود و من نا امید رفتم پی زندگی و بعد از ۲۰ دقیقه وسوسه‌ شدم و دوباره نگاه کردم و جواب مثبت شده بود و خط دوم هم نسبتا پر رنگ بود. 

اما زیاد دل نبستم و فرداش یعنی روز ۳۷ رفتم آز بتا و بتام ۴۴ بود... 

الان که براتون مینویسم روز ۳۸ هستم. 

خواستم بگم من بعد از ۷ سال و سه ماه جلوگيری در کمال ناباوری در ماه دوم اقدامم و با وجود سابقه نامنظمی قائدگی باردار شدم. 

خودم خیلی نی نی سایت زیر رو کردم. 

چیزی که متوجه شدم اینه که سعی کنید در اقدام و بعدش آرامش داشته باشید. 

امیدوارم خدا بزودی دامن تمام کسانی که در انتظار نی نی هستن رو سبز کنه. 

الهی آمین. 

سلام  من دوره های منظمی ندارم ولی بطور میانگین ۳۳ یا ۳۴ روزه هستش.  در ماه اول اقدامم فق ...

سلام عزیزم کامنتت رو خوندم خیلی برات خوشحالم وخداروشکر کردم الهی بحق ۵تن صحیح وسالم بغلش بگیری و عاقبت بخیریش روببینی.منوخیلی دعام کن ۳بارسقط کردم لترزول و اچ سی نتیجه نداد وچندماهه بیخیالش شدم ۶ماه.تا اینماهی بعد۶ماه فاصله کلومیفن خوردم ودیروز موعدم بود اما بی بی دیروز منفی بود وجزکمردرد  هیچ حسی نه از پری دارم نه بارداری.توروخدا دعام کن تامنم مادرشم مراقب خودت و عزیزدلت باش

سلام لطفا برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنین اجرتون باخدا منم براتون صلوات میفرستم 
2740
سلام منم چهارمين ماه اقداممه اين ماه پري بشم واقعا ديونه ميشم واسه منم دعا كنيد اين ماه بتونم مادربش ...

عزیزم خداروشکر تایپیکاتو دیدم باردار شده بودی واسه منم دعا کن این ماه مادر بشم 

2706