2733
2739

من بچه اولم ماه اول اقدام کردیم گرفت.هفته ششم علایمم شروع شدحس بویاییم ضعیف شد بعدکم کم نسبت له بو ومزه حساس شدم وحس بویاییم چندبرابرشد.الان بعدچهارسالدوباره اقدام کردیم چندروزازپری میگذره ولی چون استرسم زیادبودمیترسم بخاطراسترس باشه.بچه م خیلی تنهاست همش میگه مامان نینی توشکمت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دوستای گلم، منم بعدیکسالونیم باردارشدم

علائمم دقیقامثل پریودی بود

هیچ فرقی هم نداشت

فقط پریودی یک جوش میزدم بارداری 5تاجوش بزرگ توصورتم

دلدردوسینه دردم مثل پری

ترشحم اصلانداشتم قبل پری

الآنم ندارم

من همیشه مراقب و جلو گیری انجام میدادم 

و تقریبا زمان قاعدگی منظمی داشتم 

حدود یک هفته از زمان قاعدگیم گذشته ولی درد پریود دارمو سینه هام حساس سرگیجه هم اضافه شده 

یعنی ممکنه با این همه جلوگیری باردار باشم؟؟؟

من امروز۲۵پریودیمه ازروز۲۰زیردلم وکمرم مثل پریودی دردمیکرد،سینه هام دست میزنم دردمیگیره امروزصبح س ...

سلام.جانا شما باردار بودین اون تایمی که این نوشته هارو پست کردین؟

منم این علایم رودارم فقط سینه درد ندارم ولی احساس میکنم سنگینترکه شده خیلی بیحاالم و احساس خواب الودگی دارم.کمر درد و دل درد دارم.و پشتمم درد میکنه.

ولی استرس دارم بیبی چک بزنم.الان ۷ساله تو اقدام بچه ایم.

سلام.جانا شما باردار بودین اون تایمی که این نوشته هارو پست کردین؟ منم این علایم رودارم فقط سینه درد ...

سلام عزیزم

نه من باردارنبودم اون زمان

شهریوربا آی یو آی باردارشدم

الآنم دوقلوباردارم🥰🥰

انشالله نصیب شماهم بشه دوست عزیزم

ماهی که باردارشدم هیچ علائمی نداشتم

حالاانشالله شما باردارهستی

2740
سلام عزیزم نه من باردارنبودم اون زمان شهریوربا آی یو آی باردارشدم الآنم دوقلوباردارم🥰🥰 انشالله ...

مبارکت باشه عزیزم .کجا iui کردی؟منم iuiکردم ولی امیدی ندارم الان ۲۷ پریودمه

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
مبارکت باشه عزیزم .کجا iui کردی؟منم iuiکردم ولی امیدی ندارم الان ۲۷ پریودمه

اهوازبادکترفریده مرمضی

الٱن دیگه تکلیفت حتماروشن شده عزیزم

بیابگوببینم باردارشدی؟! 

انشالله که بارداری🤲

اهوازبادکترفریده مرمضی الٱن دیگه تکلیفت حتماروشن شده عزیزم بیابگوببینم باردارشدی؟!  انشالله ...

نه عزیزم برام چهارشنبه ۷وم ازمایش نوشته دکتر ولی امروز یکم لک دیدم فکر کنم دارم پریود میشم😥😥

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
نه عزیزم برام چهارشنبه ۷وم ازمایش نوشته دکتر ولی امروز یکم لک دیدم فکر کنم دارم پریود میشم😥😥

بسلامتی عزیزم

فکنم بارداری🤗

چرایه بیبی چک نمیزنی

ایشالله که مادرشدی وازذوق جیغ میزنی😍🥰🌹

بسلامتی عزیزم فکنم بارداری🤗 چرایه بیبی چک نمیزنی ایشالله که مادرشدی وازذوق جیغ میزنی😍🥰🌹

قربونت گلم ‌نه فکر نکنم چون امروزم لک بینیم بیشتر شد احتمالا دیگه فردا پری میاد😥 اصلا نمیدونم چی کنم میترسم ivf هم برامون جواب نده با این وضعیت اسپرم

چی شدی خانومی پری اومدیابارداربودی؟! 🤗🥰😍😘

نه گلم باردار نبودم پری اومد متاسفانه🙁

2706