2733
2739
عنوان

اصول زیبایی در منزل

| مشاهده متن کامل بحث + 14297 بازدید | 64 پست

مرسی از تاپیکت عزیزم .

من موم سرد بهین گرفتم تو آب جوش گرمش کردم و قبلش هم پودر بچه زدم به پاهام ولی بعد که زدم و پد انداختم خوب تمیز نکرد یعنی مثل آرایشگر یه دست و تمیز برنداشت چرا؟ اشکال کارم کجا بود ؟ و اینکه واسه موهای صورت چیکار کنم که آرایشگاه نرم؟

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....
کرم بعد از اصلاح بتیس بزن خیلی تاثیر داره رو پوست قبل اصلاح هم حتما حواست باشه پوستت اصلا عرق نکرده ...

مرسی گلم امتحان میکنم

ما که در سایه خورشید معذب بودیم،چشممان کور لایق همین شب بودیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قسمت هایی که موهاش پر بود هم که به زور یکمش رو برداشت فقط از دردش هلاک شدم😂 زیر بغل هم که میگن اپیلاسیون نکنید خوب نیست خب پس چیکار کنیم؟ از این پودرهای بهداشتی نوره بدون بو خوبه؟

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....
یکی منو بلایکه لطفا.واسه درمان واقعیییی تیرگی زانو چیکار کنممم هر کاری کردم روشن نشد

عزیزم باید کرم لایه بردار استفاده کنی مثلا کرم لیفتینگ درما سیف که صورتیه و بعد هر روز اونو بزن پاک کن و تمام روز کرم مخلوط زینک اکساید و مرطوب کننده رو پوستت باشه و قرص ویتامین سی بخور هر روز 

2731
عزیزم باید کرم لایه بردار استفاده کنی مثلا کرم لیفتینگ درما سیف که صورتیه و بعد هر روز اونو بزن پاک ...

خیلی ممنون حتما امتحانش میکنم

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍
قسمت هایی که موهاش پر بود هم که به زور یکمش رو برداشت فقط از دردش هلاک شدم😂 زیر بغل هم که میگن اپیل ...

عزیزم اجازه بده تصمیم گیرنده اخر خودت باشی روشی که باهاش راحت تری استفاده کن خیلی از کسایی که دور از جونتون سرطان دارن نه لیزر کردن نه در معرض افتاب بودن و نه اپیلاسیون. من زیر بغلم رو اپی لیدی می کنم صورتم رو ژیلت میکشم پیشونیم رو لیزر کردم هیچ حرف اثبات نشده ای ارزش دل مشغولی رو نداره روشت رو انتخاب کن شاد باشی عزیزم

عزیزم پاکسازی صورتو بگو اسم کرما ماسکا

پاکسازی چند مرحله است و به دو روش میگم اول روش با دستگاه

یه دستگاهی هست به اسم میکرودرم ابریژن که اندودرمولوژی هم با خودش داره یک جور وکیوم یا ماساژ هست شرکت طب مکس تولید کننده اش هست من خونگیشو خریدم دستگاهی که ارایشگرها و پزشکا باهاش پول پارو میکنن.

اول بهتره برید حموم که مطمئن بشید پوستتو تمیزه داخل حموم با شوینده مخصوص پوستتون حالا چرب نرمال یا خشک پوستتون رو بشورید. 

بعدبا یه اسکراب معمولی مثل اسکراب مکس لیدی صورتتون رو ماساژ بدید و اسکراب رو بشورید 

یک کرم روی صورتتون بزنید مثلا کرم لیفتینگ درما سیف یا هر کرم لیفتینگ دیگه ای که دوست دارید 

به مدت 20 دقیقه اندودرمولوژی کنید بعد صورتتون رو بشورید 

بعد کرم بعد از اصلاح بتیس بزنید که التهابتون بره و بعد از سنگین شدن کرم و کم شدن التهاب صورتتون رو بشورید

روش دوم داخل حموم صورتتون رو با ژل مخصوص پوستتون بشورید و اسکراب کنید وقتی بیرون اومدید در بخور اب جعفری یا بابونه یا سنبل الطیب بریزید و بخور بدید و بعد ماسک بزنید مثلا مارک مکس لیدی ماسک های خوبی داره و البته به چشمتون هم یه چیزی مثل خیار حلقه شده یا پوست خیار بزنید همزمان با ماسک

2740
سلام واسه تپل شدن صورت چه ویتامینی باید بخورم که زود جواب بده

بهترین کار واسه پر شدن صورت تامین ویتامینای بدن به طور کلی هست اگر همیشه ویتامین سی و مولتی ویتامین بخوری و البته قرص اهن و اسید فولیک بخوری و کرم لیفتینگ بزنی و یک روش مکانیکی برای ماساژ در منزل به طور منظم داشته باشی و سرم ویتامین سی مثلا پریم رو مرتب استفاده کنی و روغن های سالم رو به اندازه وارد غذاهات کنی نتیجه میگیری و البته سوخت و ساز بدنت رو تنظیم کنی و 4 لیتر اب در روز رو فراموش نکنی. موفق باشی

ممنون که اینقدر مهربونی. میشه لطف قیمت این دو محصولی که بهم معرفی کردی رو بگی عزیزم؟ پرایمر بنفش فار ...

خواهش میکنم عزیزم فارسالی بنفش درجه یک رو من 75 خریدم یک هفته پیش سرم ویتامین سی پریم رو دقیقا یادم نیست دو ماه پیش خریدم فکر کنم 40 تومن بود

سلام گلم من دیگه از دست پوست صورت و بدنم کلافه شدم، پوستم هم خشکه هم جوش میزنم، اصلا طراوت و شادابی نداره، جوش های سرسیاه و چرکی و جای جوش زیاد دارم، بدنم خیلی خشکه، دوس دارم زیر پوستم آب بره، کاش پوست بچگی هامو الان داشتم، دکتر رفتم و انواع کرم و روغن ها رو هم دارم اما نمیدونم چرا بازم خوب نمیشم، پس من چیکار کنم؟؟؟؟ 😢😢😢😢😢

عزیزم ممنون از راهنمایی های خوبت. برای درمان لک های هورمونی که بهش ملاسما میگن(همون لک های قهوه ای ی ...

عزیزم من خودم یه لکه دایمی روی چونم دارم چون مرتب کرم های حاوی لایه بردار استفاده میکنم مثل همین کرم لیفتینگ درما سیف که لایه بردار هست و با دستگاه میکرو درم خونگیم اندودرمولوژی می کنم و از این سرم ویتامین سی هم میزنم و البته قرص ویتامین سی هم می خورم خیلی پوستم شفاف هست البته نوع لک های دائمی اینطوره که تا درمان رو قطع کنی اونم بر میگرده پس همون طوری مرتب حموم میریم واسه خوشبو بودن و تمیز بودن واسه پوست شفاف داشتن هم همیشه باید این کارا رو انجام داد البته خوبی سرم ویتامین سی اینه که میتونی به عندان پرایمر استفاده کنی میتونی به عنوان کرم روز تو خونه استفاده کنی و زیبایی داره 

سلام گلم من دیگه از دست پوست صورت و بدنم کلافه شدم، پوستم هم خشکه هم جوش میزنم، اصلا طراوت و شادابی ...

عزیزم اگه میتونی لیست کامل کرم ها و روغن هاتو بنویس اینجا که بهت بگم با هر کدوم چکار کنی اخه حیفه پول دادی بابتشون ایشالا مشکلت حل میشه بعدشم هر چی لازم بود خودم بهت میگم که حذف کنی یا در کنارش تهیه کنی. منتظرم 😊

در مورد مو 

شاید براتون سوال شده باشه که بعضیا چطور اینقدر موهای صافی دارند .

باید بگیم با مواد که تو خونه هم قابل انجام هست.

اول باید ببینید که موهاتون از چه نوعیه؟ 

موهای رنگ و دکلره شده 

موهای معمولی صاف یا موج دار

موهای فر و وز

اول اگر موهای فر و وزی دارید باید از صاف کننده ها استفاده کنید کراتین صاف کننده موی وز هست پس اگر تا حالا موی معمولی دکلره شده رو کراتین می کردین اشتباه بوده.

دوم کراتین برای سلامتی مضر هست و مواد سالم تری برای صاف کردن موی فر و وز وجود داره 

سوم کراتین حداکثر 3 ماه موندگاره و باید تکرار بشه و چون نیاز به اتو کشی زیاد داره فقط مناسب موهای فوق العاده ضخیم هست 

برای این نوع مو میتونید ریباندینگ مخصوص موی فر رو بخرید و بزنید

اگر می خواید موی دمج شده از رنگ و سشوار و دکلره رو خوش سیما کنید بهتر بوتاکس مو بخرید کافیه برید مغازه بگید لطفا بوتاکس مو به من بدید البته همه مغازه ها ندارن.

ولی دقت کنید روش نوشته باشه بوتاکس نه چیز دیگه مثلا ویتامینه یا کراتین یا سرم چون این محصولات جدیدا یا بعضی مغازه ها شیطونیشون میگیره یا اصلا اطلاعشون کم هست

از ااین قطره ای ها هم نخرید انگار دارن اب طلا میفروشن که اینقدر گرون میدن نوع سالنیش رو بخرید مجبور شدید بگید دارم میرم کلاس ارایشگری پیش دوست مامانم که فروشنده بی خیالتون بشه و جنس خوب و با حجم زیاد بهتون بده 😊 این راز خودمه واسه اینکه کلاه سرم نره و زیاد هم بحث نکنم 😊

محصولات ریباندینگ هم مخصوص موی دمج شده هست 

بقیه جزئیات رو تو پستای بعدی میدم

2706