2733
2739
عنوان

اصول زیبایی در منزل

| مشاهده متن کامل بحث + 14297 بازدید | 64 پست
جالبه بدونید من خودم پوست و موی فوق العاده حساسی دارم عزیزم تو خونه بیشتر دامن بپوش شلوار پارچه ای ر ...

تو خونه همیشه دامن میپوشم و شلوارای گشاد زینک اکساید رو حتما امروز میگیرم مرسی خوشگل خانوم 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون میشم در مورد پر کردن دور چشم هم صحبت کنید. منظورم درمان گودی چشمه

عزیزم شاید مشکل ویتامین ها باشه مولتی ویتامین مینرال ایرانی با ویتامین سی ایرانی بخر بخور. من هر روز میخورم کرم دور چشم بالای 40 سال سینره هم بزن امیدوارم نتیجه بگیری البته 4 لیتر اب فراموش نکن. در روز

2728
2740

سلام‌گلم من میخاستم‌برم لیزر کل بدن که گفتن بزار بعده بارداری برو الانم با اپیلاسیون مشکل دارم‌چیکار کنم بدنم بعد اپیلاسیون جوش نزنه‌و موی زیر پوستی در نیاد 

ما که در سایه خورشید معذب بودیم،چشممان کور لایق همین شب بودیم
بهار جان به من یه ضد آفتاب خوب و قیمت مناسب(زیر 100 تومن) هم پیشنهاد میدی؟ البته رنگی باشه.

عزیزم من خودم هیچ وقت ضد افتاب نمی زنم من یا پرایمر بنفش فارسالی میزنم یا سرسرمویتامین سی پریم که اس پی اف داره و بعدش کرم پودرم رو که با زینک اکساید مخلوط کردم میزنم یه ظرف کاسه ای کرم پودر رو برمیدارم هر دو رو با کاردک قاطی میکنم خیلی قویتر هست ضد لک هم هست قیمت زینک اکساید هم که 4500 خریدم اخرین بار. ولی من محصولات شون رو قبول دارم چون چند محصولش رو خریدم عالی بود

سلام‌گلم من میخاستم‌برم لیزر کل بدن که گفتن بزار بعده بارداری برو الانم با اپیلاسیون مشکل دارم‌چیکار ...

ببخشیدولی یجیزیوبهتون بگم دوست من لیزرکل بدن خوب نیست لیزرباعث فعال شدن بیماریهای خاموش میش مثلایکی ممکن توی بدنش ژن سرطان باش وتااخرعمرشم فعال نش امابالیزرفعال میش

ببخشیدولی یجیزیوبهتون بگم دوست من لیزرکل بدن خوب نیست لیزرباعث فعال شدن بیماریهای خاموش میش مثلایکی ...

منم همینارو شنیدم ولی بخدا خسته شدم با اپیلاسیون جوش میزنم چیکارکنم اخه😭😭

ما که در سایه خورشید معذب بودیم،چشممان کور لایق همین شب بودیم
سلام‌گلم من میخاستم‌برم لیزر کل بدن که گفتن بزار بعده بارداری برو الانم با اپیلاسیون مشکل دارم‌چیکار ...

کرم بعد از اصلاح بتیس بزن خیلی تاثیر داره رو پوست قبل اصلاح هم حتما حواست باشه پوستت اصلا عرق نکرده باشه بعد از حموم کرم هم چیزی نزده باشی وقتی اپیلاسیون تموم شد کرم بتیس رو بزن بعد یک ساعت نیم ساعت بستگی داره کی التهابت بره و کی احساس کنی پوستت سنگین شده حتما بر بشور بعد هم با کرم پوستت رو چرب کن همون مخلوط مرطوب کننده با زینک اکساید

2706