2733
2734
عنوان

اصول زیبایی در منزل

14272 بازدید | 64 پست

سلام دوستای گلم من تو این تاپیک توضیح میدم چطور در منزل ظاهری ارایشگاهی داشته باشیم.

1. یک روش رو برای اصلاح انتخاب کنید 

ژیلت. موم سرد. اپی لیدی. لیزر خانگی. موم گرم ( البته موم یا وکس فرقی نمیکنه) 

تبصره اول به خودتون ایمان داشته باشید که میتونید همه روش ها انتخاب کنید و از روش تلفیقی هم نتیجه خوبی میگیرید

واسه ابرو اونقدر تمرین کنید تا بشه جزئیات رو هر چی بپرسید میگم 😊 

در مورد سفید کننده یا پوشاننده لک ها هم صحبت کنید. برای اینکه ظاهر پوستمون خوب باشه. قاعدتا اگر هر روز تو خونه هم کرم پودر بزنیم که پوست آسیب میبینه. از طرفی مهمترین نقش رو توی همیشه آراسته بودن یکدست بودن پوست داره

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط بگو کبودی زیر چشم و چطوری برطرف کنم خودم خیلی سفیدم زیر چشمام کبوده

کبودی زیر چشم کرم دور چشم بالای 40 سال سینره محشره . البته تغذیه خیلی تاثیر داره باید حتما روزی 4 لیتر اب بخوری حتما چای سبز بخوری من شهرزاد رو پیشنهاد می کنم. حتما با صبحانه یک لیوان اب با یک روز خاکشیر یک روز تخم شربتی بخوری 

2738

من کشاله رونم یه حالت عرق سوز داره هر چند وقت یکبار اینطوری میشه و بعدش خشک میشه کرم آبرسان از داروخانه گرفتم دیگه چیکار کنم پوستش نازک شده 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
در مورد سفید کننده یا پوشاننده لک ها هم صحبت کنید. برای اینکه ظاهر پوستمون خوب باشه. قاعدتا اگر هر ر ...

باید حتما از محصولاتی که واسه پوست مناسبه استفاده کنی سرم ویتامین سی پریم که خیلی عالیه هر روز بزنی لک رو میبره. پرایمر بنفش فارسالی هم که معجزه است باید قبل از ارایش استفاده بشه اگر هر دوی اینها رو تموم کنی با یه صورت جدید مواجه میشی مثل بچگیات البته من روغن خشک پریم هم میزنم گاهی اوقات هم به مو هم به صورت

عزیزم ممنون از راهنمایی های خوبت. برای درمان لک های هورمونی که بهش ملاسما میگن(همون لک های قهوه ای یکدست بزرگ) هم راهکاری داری؟ این سرم ویتامین سی جواب میده برا اونم؟

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
من کشاله رونم یه حالت عرق سوز داره هر چند وقت یکبار اینطوری میشه و بعدش خشک میشه کرم آبرسان از داروخ ...

جالبه بدونید من خودم پوست و موی فوق العاده حساسی دارم عزیزم تو خونه بیشتر دامن بپوش شلوار پارچه ای رو جایگزین شلوار جین کن اگه اونقدر حساس نیستی نمی خواد از جین بگذری. واسه کرم هم زینک اکساید رو با مرطوب کننده کاسه ای قاطی کن همیشه به کل بدنت بزن کم کم هم روشن میشه هم نرم تازه زینک اکساید قوی ترین ضد افتاب هست با کرم پودر قاطی کن به صورت بزن دیگه نیازی به ضد افتاب گرون هم نداری

ببخشیدمن یه سوال داشتم من بدنم سفیدصورتمم سفیدامانمیدونم چراباسنم تیرس وبخاطراین موضوع خیلی ناراحتم ...

تیرگی بدن واسه خشکی زیاده شما هم مرطوب کننده و زینک اکساید رو با هم مخلوط کن بزن همیشه طوری که هیچوقت احساس خشکی نکنی حتما روشن میشه

2706