2733
2739
از دست شماها شوهرم بیدار شد اینقدر خندیدم....عصبانیه😵😵😵😵

😂😂😂عزیزم بیدار نشه با ۲۰۰تا بهت حمله کنه😂😂

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂😂😂😂عزیزم‌من ته دره ام الان نخند دارم از درختا میگیرم میام بالا 😆😆😆😆😂😂😂

😂😂😂😂😂😂 

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !
😂😂😂عزیزم بیدار نشه با ۲۰۰تا بهت حمله کنه😂😂

😂😂😂😂😂

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
2740
انشالله  انشالله توام خوب شی سوگل

خوووبم عزیز دلم 😍خیلی ازش گذشته 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2706