2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دیروز با ویلچر عموم ۱۰۰ تا میرفتم یهو ترمز برید رفتم تو دره😐ولی زنده موندم به لطف دعاهای شما🤕

از دست شماها شوهرم بیدار شد اینقدر خندیدم....عصبانیه😵😵😵😵

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم  به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره

من بچه بودم تصادف کردم باسرعت 100فکرکنم یا120

تا1ماه حافظم یاری نکرد کمارفتم دماغم شکست ازکل بدنم خون اومد..حالااون.....

قسماشوخوندین خیلی جالب وبی ربط قسم خورد

برادرنازنینم باسرعت80فوت شد پارسال

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
چقد مي خواي😞😝

هر چقدر بیشتر باشه بهتره دعا برات بیشتر میشه

قربون دستت الماس هم بفرست من دوس😍

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
منم داشتم با کفش طلام از برج ایفل میرفتم بالا افتادم توی ابا یه کوسه نجاتم داد 

اه چه خوب دیشبم سوار قالیچم بودیم داشتم پرواز میکردم یهو بنزین تموم کرد 

خودت باش😎مگه خودت چشه 
نمیری الهی😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂عزیزم‌من ته دره ام الان نخند دارم از درختا میگیرم میام بالا 😆😆😆😆😂😂😂

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
سلام سوگل :(( خیلی وحشتناکه خیلی وحشتناک

سلام عزیزم آره اصلا یادشون نمیره من خودمم لپم چسبید به دیگ داغ هنوز جاش هست یه کم اگه توی صورتم دقت کنن . البته با جراحی حل میشه خدا بچه نازشونو برگردونه بهشون...

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2706