2737
2739
عنوان

❤قَـلـب یَـخـی❤

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 36 پست
ﺍﮔــــﻪ ﻋﺸﻘـــــــــــﺖ ... ﯾﻬــــــــــــــــــــــــﻮﯾــــﯽ ... ﺑﻲ ﺩﻟﯿــــــــــــــــــــــــــــﻞ ... ﺑﮕﻪ ﻧﮕـــــــــــــــــــــــــــــــــــــﻮ ... ﺑﮕﻪ ﻧﻤﯿﺨـــــــــــــــــــــــــــــــــــﻮﺍﻡ ... ﺑﮕـــــــــــــــــﻪ ﺑﺎﻫــــــــــــــﺎﺕ ﻗﻬــــــــــــﺮﻡ ... ﺑﮕـــــــــــــــــــــﻪ ﺩﻭﺳــــــﺘــــــــــــــﺖ ﻧـــــﺪﺍﺭﻡ ... ﺑﮕـــــــــــــــــــــــــــﻪ ﺑﺴــــــــــــــﻪ ﺩﯾﮕــــــــــــــــــــــــﻪ ... ﺑﮕـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــﻪ ﺑــــــــــــــــــــــﺮﻭ ... ... ... ﻫﻤـــــــــﻪ ﺍﯾﻨﺎ ﺣﺮﻓـــﻪ ﺯﺑﻮﻧﺸــــــــﻪ ، ﺣـــــــــــﺮﻑ ﺩﻟــــــــــــــــــــــﺶ ﻧﯿﺲ ... ! ﺍﻭﻥ ﺩﻟـــــــﺶ ﻓﻘـــﻂ ﯾﻪ ﺑﻐــــــــــﻞ ﻣﯿﺨــــﻮﺍﺩ ... ! ﯾــــــــــــــــــﻪ ﺑﻐــــــــــــﻞ ﻣﺤﮑــــــــــﻢ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧــــــــــــــﻪ ... ! ﯾــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــﻪ ﺑﻐـــــــــــــــــــــــــــــﻞ ﻣﺤﮑـــــــــــــــــــــﻢ ... ! ﯾــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــﻪ ﺑﻐـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــﻞ میدونم عشقم
بـــــ♥ــــاران کمی آهسته تر، اینجا کسی در خانه نیست من ماندم و تنهایی و دردی که نامش زندگیست....♥♥♥♥♥
.....   آه از این "تنهایی" تمام تنم می لرزد!   از زخم هایی که خورده ام ! من از دست رفته ام، شکسته ام !   از این "تنهایی" به انتهای بودنم رسیده ام،  اما باز هم اشک نمی ریزم پنهان شده ام، پشت لبخندی که هزاران درد دارد...!   
یه غرور یخی یه ستاره ی سرد یه شب از همه چی به خدا گِله کرد یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی آرام است مثل آرامش یک خواب بلند زندگی شیرین است مثل شیرینی یک روز قشنگ زندگی رویایـیـست مثل رویای یک کودک ناز زندگی زیباست مثل زیبایی یک غنچه ی ناز زندگی تک تک این ساعتهاست زندگی چرخش این عقربه هاست زندگی راز دل مادر من زندگی پینه ی دست پدر است زندگی مثل زمان در گذر است زندگی آب روانی است روان می‌گذرد آنچه تقدیر من و توست همان می‌گذرد
بـــــ♥ــــاران کمی آهسته تر، اینجا کسی در خانه نیست من ماندم و تنهایی و دردی که نامش زندگیست....♥♥♥♥♥
دلم برای دخترانه های وجودم تنگ شده برای شیطنت های بی وقفه، بیخیالی های هر روزه، ناز و کرشمه های من و آینه خنده های بلند و بی دلیل، برای آن احساسات مهار نشدنی، حالا اما، دخترک حساس و نازک نارنجی درونم چه بی هوا این همه بزرگ شده! چه قدی کشیده طاقتم! ضرباهنگ قلبم چه آرام و منطقی میزند! چه شیشه ای بودم روزی، حالا اما به سخت شدن هم رضا نمیدهم! به سنگ شدن می اندیشم، اینگونه اطمینانش بیشتر است! جای بستنی یخی های دوران کودکی ام را قهوه های تلخ و پر سکوت امروز گرفته است! این روزها لحن حرفهایم اینقدر جدی است که خودم هم از خودم حساب میبرم... در اوج شادی هم قهقهه سر نمی دهم!و تنها به لبخندی اکتفا می کنم! چه پیشوند عجیبی است کلمه خانم!!! همین که پیش اسمت مینشیند تمامی سر خوشی و بی خیالیت را از تو میگیرد، و به جایش وزنه وقار ومتانت را روی شانه ات می گذارد! نه اینکه تمامی اینها بد باشد،نه!فقط خدا کند وزنشان آنقدر سنگین نشود که دخترک حساس و شیرین درونم زیر سنگینی آن بمیرد!...
یه غرور یخی یه ستاره ی سرد یه شب از همه چی به خدا گِله کرد یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد...
2728
آدمهای شکسته دو دسته اند: آنهایی ک یهویی از دست یک نفر افتاده اند… آنهایی ک یواش یواش از دست همه ترک برداشته اند…!  
خدایا دلم معجزه میخواهد ! از آن معجزه هایی که به هنگامه  وقوعش.." خدایا دوستت دارم " ، " خدایا شکرت "میان هق هق گریه هایم گم شود ،خدایا دلم معجزه میخواهد معجزه ای بزرگ در حد " خدا بودنت "...