2733
2739
سلام دوست عزیز برای همانژیمتون چیکار کردین چی میشه جواب بدین ماها که تازه فهمیدیم لااقل استرس نگیریم ...

سلام عزیزم همانژیوم چیز خطرناکی نیست اصلا نگران نباش و باهاش کاری نداشته باش ،من الان نزدیک ۳ ساله دارم و مشکلی هم باهاش ندارم

سلام عزیزم همانژیوم چیز خطرناکی نیست اصلا نگران نباش و باهاش کاری نداشته باش ،من الان نزدیک ۳ ساله د ...

ببخشین عزیزم من بالای نافم زیر سینه هام احساس میکنم ورم داره یعنی بخاطر اون هست باور میکنین خیلی خیلی استرس دارم همش میترسم و اینکه شما هم فقط از طریق سونو فهمیدین دارین و اینکه تغدیه و ورزش تاثیری داره برای بهبودش یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم همانژیوم چیز خطرناکی نیست اصلا نگران نباش و باهاش کاری نداشته باش ،من الان نزدیک ۳ ساله د ...

ببخشین عزیزم. شما گفتین باردارین بعد بارداریتون بزرگ شده بود یا تغییری نکرد والله من میترسم و میگم نکنه باردار شم و بزرگ شه ممنون میشم برام بگین و استرس رو ازم دور کنین که اگه خدا خواست منم به فکر بچه دوم باشم 

ببخشین همش سوال میپرسم تو تاپیکتون خوندم تو بارداری بهتون گفتن رفته واقعا رفته؟؟

2728

درمان قطعی و کاملا طبیعی و گیاهی بیماری همانژیوم کبدی :

♦️به دو روش با دارو و بدون دارو

بدون هیچ گونه عوارض ❗

دکتر میر حسین کاظمی

متخصص طب مکمل و سنتی

شماره ی تماس :

09367461816