2733
2739
عنوان

برنامه امروزتون چیه؟

1637 بازدید | 137 پست

پسر من از دیروز رفت مدرسه. منم از 6 صبح پاشدم اونو باباشو راهی کردم. الان دیگه کاری ندارم تا ظهر. فقط نهار بپزم. شما برنامتون واس امروزتون چیه؟

من کلی کار عقب مونده دارم راجع به پایان نامم . میتونم اونا رو انجام بدم ولی اصلا دستم طرفش نمیره. میتونم بشینم یه کم از مقاله ام رو بنویسم. بازم تنبلی میکنم. شما چطور؟ چه کاری رو میخواهید انجام بدید ولی اراده شو ندارید؟ بیایید به هم انرژی بدیم یا زمان بذاریم برای انجام کارهایی که به تعویق میندازیم

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

افتادن در دام روزمرگی خیلی بده   

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

منم ۵صبح بیدارشدم شوهرمو راهی کردم قرمه سبزی گذاشتم الان منتظرم شوهرم ظهر بیاد پسرمو بزارم پیشش برم سرکلاسم

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پر کار ترین روزمه ، از استرس نتونستم درست بخوابم ، بحث دانشگاه و خرید خونه و رهن دادن خونه خودمون که پول پیششو بگیریم و بریم خونه ای خریدیم متر کنیم .... خیلی کار داریم شوهرم بیدار نشده دلشوره دارم 😫😫😫

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2728

الان باید برم باشگاه بعد از ظهر هم دانشگاه شبم باید برم خونه خواهر شوهرم

فعلا چسبیدم ب تخت اصلا دلم نمیخواد تکون بخورم😑

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم

چه روز پرکای دارید همتون. من از بیکاری خسته شدم :/

2738
ساعت نه ميرم كلاس اموزش رانندگي بعد ميام خونه با گوشي ور ميرم ساعت جهارهم ميرم كلاس دانشگاه بعد ميا ...

اون ور رفتن رو که هممون داریم. من یه مدته تو ترک هستم . شبکه های اجتماعیمو بستم. البته دوباره معتاد نی نی سایت شدم. ولی بهتره ادم برای خودش زمان تعیین کنه. مثلا صبح یه ساعت موبایل. بعدازظهر یه ساعت. دیگه وقتش تموم شد سراغش نره

پسرمو راهی کردم مدرسه 

الانم همسری پا میشه و صبونه میخوریم بعدش همسری رو راهی میکنم سر کار 

دیروز مادرشوهر ۱۲  ۱۳  کیلو بادمجون خریده فرستاده باید اونارو سرخ کنم و کبابی کنم 

یه روز در میونم باشگاه میرم امروز باشگاه ندارم وقتم آزاد تره

خدایا شکرت

ساعت ۶:۳۰بیدار شدم صبحانه پسرمو دادم اونو راهی مدرسه کردم دلم میخواد برم آرایشگاه حوصلم نمیاد دلم میخواد برم آموزشگاه زبان قیمت کلاس هاشو و ساعت کلاسهاشو بپرسم حوصلم نمیادخاااااک برسرم😑😑😑😑😑