2733
2734
عنوان

چند تا تاپیک بزنم تا جواب بدین!!!!!!

107 بازدید | 8 پست

به نظرتون برای خرید مانتو پاییزه برم سام سنتر یا ارگ یا پالادیوم کدومشون اوردن الان؟؟؟؟؟؟

لطف میکنین اگه جواب بدین

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

بودجه لازم رو داشته باشی همه جا خوبه.

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی چی وقتمو تلف نکنم؟ خب جنس رو آوردن شما هم که قصد خرید داری پولشم داری خب برو بخر دیگه. مبارک باشه. عکسشم بذار ببینیم چی خریدی. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
یعنی چی وقتمو تلف نکنم؟ خب جنس رو آوردن شما هم که قصد خرید داری پولشم داری خب برو بخر دیگه. مبارک با ...

یعنی این که نرم ببینم ندارن 

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
2740
یعنی این که نرم ببینم ندارن 

آها. یه کم زوده هنوز. فعلا تو حراج مانتوهای نخی هستن. اواخر مهر برو. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن