2737
2739
عنوان

مادرشوهر دوستم خیلی خیلی😔حالم بده بچه ها...

| مشاهده متن کامل بحث + 9560 بازدید | 134 پست
من بروز ندادم ک بخاطر چی ناراحتم فقط گفتم حالم خوب نیست و رفتم

می دونم عزیزم 

میگم درس نیس کلا الکی خودتو زیاد ناراحت کنی . شاید از بچگی راحت بودن چه میشه کرد😆 من هم دیدم هم چین چیزیو ولی سعی کردم دیگه ناراحت نشم خوب مادرشه و مسن ترها نسبت به جوونا بعضا کمتر خجالت می کشن.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

من نسبت ب این موضوع همیتقدر حالم بد شد ک وقتی ی خانمی تو سایت گفت دختر ۷سالش با پدرش رفته حمام  واسش سوال پیش اومده نسبت ب ظاهر پدرش😔

اونجاهم من و دوستانی  توپیدیم ک کارت اشتباه بوده ولی مثل همین دوستان میگفت ن پدرش بوده اشکالی نداشته...

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
راست گفته دروغ نگفته مردا توان بیشتری داره بعدشم اون دوس داره پوستشو بکنن به بقیه چه تازه هیچ اشکا ...

اتفاقا عمه پدرم همدان بود ۸۵سالش بود عروس هاش نمیبردن ولی ی پول کمی میدادن ی خانمی زحمت حمام میکشید ن اینکه پسر ببره

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2738

همین؟

انقد از عقاید خودت تعریف کردی همینو بگی؟

خب پسرشه دلش خواسته

تو حموم که همه چیشو ننداخته بیرون

پشت به در نشسته پسره میره کیسه میکشه میاد بیرون

یه مستطیلی از پشت مامانش می بینه 

خدایا عاشقتم که انقد خوبی😘

مامان منم خیلی رعایت میکنه جلو داداشم ولی مادرشوهرم نه

دخترش نباشه پسرشو صدا میزنه کیسه بکشه

یا پسرم نوزاد بود و منم زائو

شوهرم میرفت حموم بچه رو از مادرش بگیره

خدایا عاشقتم که انقد خوبی😘
اتفاقا عمه پدرم همدان بود ۸۵سالش بود عروس هاش نمیبردن ولی ی پول کمی میدادن ی خانمی زحمت حمام میکشید ...

بعضیا دوس ندارن پرستار بگیرن حس بدی بهشون میده اون وقت چی 

یه عمر زحمت پسر و دختر  میکشن حالا پسر و دختر یه سال پدر و مادرو ببرن حموم طوری نیست این موردم عروسه فک کنه همونه و ناراحت نشه

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
حس تنفر بدی پیدا کردم خوب چ فرقی میکنه کی کیسه بکشه😐 میگه دست مرد زور بازو داره بحق چیزای نشنیده ...

واقعا اگه عروس نبود عیبی نداشت ولی این طوری خیلی ننه شوهر بی شعور و بی شخصیت بوده

ماه دیوانه ی من!به هوای هوست جانی و جلاد شدم!من مریضم قطعا توی دیوانه نشستی به دلم...

استارتر عزیزم اخلاقات برا من خیلی عجیبه

ببین هر کسی ممکنه از یه جیزی بدش بیاد،یا خط قرمزش باشه

مهم اینه در مواجه با اون مسایله چه جوری برخورد کنیم،شما باید یاد بگیری خودت رو کنترل کنی و به خودت بفهمونی من این کار رو هیچوقت نمیکنم ولی اگه کس دیگه انجام میده،به خودش مربوطه

2706