2737
2734

بچه ها من ادم مومنی نیستم ولی ی سری اعتقادات خاصی دارم.واجبات و مستحبات وقبول دارم ولی جدا از بحث دین ی سری خط قرمزهایی دارم ک شاید اصلا ب ظاهرم نخوره ولی عجیب پابند هستم وقتی هم ی نفر خلافش عمل میکنه بشدت اعصابم بهم میریزه دست خودم نیست

.مثلا من معتقدم حجاب و عفت و حیا فقط ظاهری نیست بلکه تو ذات انسان باید باشه و تو رفتار و گفتارمون مشخص باشه.مثلا من شاید موهام پیدا باشه یا مثلا تونیک و شلوار بپوشم ولی هیچوقت نمیذارم خط س ی ن دیده بشه و بشوت حساسم یا ساپورت و شلوار حذب ک پا کنم حتما تونیک میپوشم ک بلند یا مانتو کوتاه هیچوقت با بلوز کوتاه نمیپوشم اخلاقم اینه...

الان من اشتباه فکر میکنم یا درست؟؟

تا تعریف کنم واستون😔ببینم نظرتون چیه

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم رفتار پسندیده ای نشون میدی عزیزم.حیا خیلی زیباست.

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    
2738

هرکسی یجور فکر میکنه منم مثل شما فکر میکنم ولی بعضیا به حجاب کامل اعتقاد دارن بعضیا بی حجاب 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2706